Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τρολλάρισμα γερό θέλουν αυτοί.

 

"Εάν δεν μου γνωστοποιήσετε τι χρωστάω μέχρι την 30η Νοεμβρίου, σας κηρύσσω έκπτωτους του δικαιώματος είσπραξής του εν λόγω ποσού, ενώ παράλληλα η υποχρέωση παροχής υπηρεσιών από το ταμείο σας προς εμένα ισχύει στο ακέραιο. Εάν η γνωστοποίηση δεν γίνει ηλεκτρονικά, αλλά με αλληλογραφία, τότε η καταληκτική ημερομηνία αποδεικνύεται από την σφραγίδα των ΕΛΤΑ."

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

περιμενουν πρωτα να ψηφιστει ο προυπολογισμος και μετα.μονο τοτε εχουν δικαιωμα να περασουν τα ειδοποιητηρια στο συστημα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή για κλάματα... σήμερα κατέβασαν από την αρχική σελίδα www.tsmede.gr την ανακοίνωση-απόφαση ότι θα αναρτούσαν τα ειδοποιητήρια 22/11.

Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση στην παραπάνω παραπομπή:

<<Οικονομικό σκάνδαλο – Το ΤΣΜΕΔΕ επένδυσε 480 εκατ των ασφαλισμένων κυρίως στην Attica bank και αξίζουν 8 εκατ>>.

 

Mην βιαζεστε. Υπομονη μεχρι τις 22 Νοεμβριου

 Δεν βιάζομαι καθόλου. Κι αν δεν έχει γίνει επανάσταση μέχρι τότε, και πάει στις 22/11/2075 θα 'ναι μια χαρά. οι τωρινοί 25αρηδες θα 'ναι 85 κι ο υποφαινόμενος 110, στο τρίτο σύννεφο από αριστερά όπως βλέπουμε προς το νοτιά. Ας ψάχνουν να τα πάρουν απ' τους απογόνους που δεν έχω και οι κληρονόμοι -αν πάρουν κάτι- θα το έχουν ήδη λιανίσει.

 

Έχουμε 365 μέρες μέχρι τότε !!! :smile:

Παραπάνω μου βγαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.