Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

... τωρα δεν είμαι σε θεση να σου πω. Βρίσκομαι ακομα σε φαση εκστασης ... η προσδοκια μου πλεον ειναι ποτε θα το ξεπερασω ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προγραμματισμός και Επαγγελματισμός σε όλο του το μεγαλείο..

 

Περί προγραμματισμού:

- Από όλες τις ημερομηνίες που υπήρχαν διαθέσιμες για την αναβάθμιση του συστήματος (άσχετο αν είναι ή όχι αναγκαία - δεν το γνωρίζω)

νομίζω βρήκαν την καταλληλότερη περίοδο για την μεγιστοποίηση του προβλήματος και της αναστάτωσης που θα προκαλέσει -

Λίγο μετά την ανακοίνωση των "πολυαναμενόμενων" και λανθασμένων ειδοποιητηρίων και λίγο πριν την τυπική "λήξη" της διορίας..

 

Περί επαγγελματισμού:

- Κατά την αντικατάσταση ενός συστήματος πιστεύω το ελέγχουμε πρώτα ή έστω μετά..

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω, μπαινω και βλέπω ακριβως τις ίδιες χρεώσεις και εισφορες με αυτο που τυπωσα πριν 2 εβδομάδες. Η μόνη αλλαγή που έκαναν :smile:  , ειναι πως δεν μπορεις να το τυπωσεις γιατι μπερδευεται η σελιδα html με το pdf

Edited by coulis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα Χριστούγεννα θα πληρωθεί αυτο το εχετε καταλάβει έτσι , με τις βλακείες τους; Οι άνθρωποι ειναι σε παράκρουση, απολύτως λογικός ο πανικός τους..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα Χριστούγεννα θα πληρωθεί αυτο το εχετε καταλάβει έτσι , με τις βλακείες τους; Οι άνθρωποι ειναι σε παράκρουση, απολύτως λογικός ο πανικός τους..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Το έχω γράψει ήδη σήμερα. Η 3μηνη παράταση είναι δεδομένη εκ της διευθύνσεως του ΤΣΜΕΔΕ. Κι όμως, ακόμα και τώρα δεν την ανακοινώνουν μπας και τσιμπήσουν τίποτα από κανά κορόιδο...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

... τωρα δεν είμαι σε θεση να σου πω. Βρίσκομαι ακομα σε φαση εκστασης ... η προσδοκια μου πλεον ειναι ποτε θα το ξεπερασω ...

Χαράμι πήγε η έκσταση! Το γύρισαν στην παλιά, καλή και δοκιμασμένη μάσκα-φόρμα εισαγωγής και τα εμφανίζει σαν αρχεία pdf. Αλλά η λυπητερή δεν άλλαξε :evil:.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μπαίνεις μόνο με το απευθείας Link.

 

Κατά τ' άλλα το site τώρα είναι στα καλύτερά του.... πλήρως λειτουργικό!

post-2272-0-52645500-1466001483_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.