Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν δεν πληρώσω το Α του 2016 και χάσω και την ρύθμιση που έχω μετά τι επιλογές έχω? Μόνο τη ρύθμιση των 12 δόσεων? Με τόκο φαντάζομαι  :mrgreen: Πότε μπορώ να μπω μετά στις 12 δόσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο την πάγια με τις 12 δόσεις έχεις που θα μπει και το Α16 σου.. καταλαβαίνεις όμως ότι η δόση εκτοξεύεται κατά πολύ συν ότι θα έχεις και τα τρέχοντα Β16 όταν βγουν να πληρώσεις αλλιώς χάνεις και αυτή και δεν ξαναμπαίνεις σε διακανονισμό πλέον

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πότε θα βγεί το Β 2016 και μέχρι πότε θα πρέπει να πληρωθεί?

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγιζε να πληρωθεί μέσα στην Ανοιξη..Προς Πάσχα μεριά.... Θα βγει μέχρι Νοέμβριο σίγουρα αλλά θα έχει παράταση

Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα, με την πληρωμή της Α δόσης μας, καποιος "πηρε" κανάλι.

 

====

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί πώς γίνεται η πληρωμή για το τσμεδε μέσω web-banking της alpha bank?

Μέσω "Δημοσίου-Ταμείων"- "ΕΤΑΑ-ΤΣΑΥ" ή μέσω Μεταφοράς στο IBAN της ΕΤΕ που έχουν οι οδηγίες πληρωμής του τσμεδε?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

H Alpha όπως και καμία άλλη τράπεζα πλην ΕΤΕ και Αττικής δεν έχουν απευθείας πληρωμή στο ΤΣΜΕΔΕ.

Αυτό που λες: "Δημοσίου-Ταμείων"- "ΕΤΑΑ-ΤΣΑΥ", είναι οι ασφαλισμένοι του "ΕΤΑΑ - Τομείς Υγειονομικών".

 

Αρα μέσω Μεταφοράς στο IBAN της ΕΤΕ που έχουν οι οδηγίες πληρωμής του.

 

Κάνε έναν κόπο και ενημέρωσε το προφίλ σου με την ειδικότητά σου.

Link to comment
Share on other sites

To ΤΣΑΥ είναι το ταμείο των Ιατρών. Νομίζω ότι η Alpha Bank δεν σου δίνει τη δυνατότητα να πληρώσεις ΤΣΜΕΔΕ.

Μετέφερε τα στην ΕΤΕ (με τη σχετική προμήθεια πάντα) σε λογαριασμό σου και κάνε από εκεί τη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.