Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1576€ μου ήρθε.... Θα παω να το πληρώσω να πάει στο διάολο αν είναι να κοψωχολιαζουμε τελευταία μέρα αν δωθεί παράταση η όχι... Μεχρι 29-30 τους δίνω διορία αν γίνει τίποτα που δεν νομίζω..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειναι ανω 5ετιας και εχει επιλεξει κατωτερη κατηγορια, χωρις ειδ. προσαυξηση, τοσο πρεπει να πληρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς... Στο προηγούμενο είχα δώσει τα 240 του ΟΑΕΔ όποτε σε αυτό επανήλθα πάλι

Έχω κάνει αίτηση για χαμηλότερη κατηγορία

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πετρος 748

 

1ον Δεν εχεις διαβασει τους Κανονες Συμμετοχης

2ον Κανεις διαδοχικες δημοσιευσεις, οι οποιες δεν επιτρεπονται

3ον πρεπει να μελετησεις τα παλιοτερα θεματα περι ασφαλιστικων εισφορων, διοτι τα ερωτηματα σου εχουν απαντηθει παρα πολλες φορες.

κύριε Συνάδελφε,

θα ήθελα να έχω την συναδελφική σας αλληλεγγύη και να μου πει κάποιος μέχρι πότε θα πληρώνουμε τις πρόσθετες εισφορές,

είναι πολύ πιο εύκολο για εσάς να πείτε, πχ μέχρι το 2018 (τυχαία το λέω) από το να ψάξω εγώ αυτό το φόρουμ

 

 

 

 

εγώ είμαι πάνω της 5ετίας αλλά έχω ειδική προσαύξηση,

μπορώ να πάω να μου την καταργήσουν;;;

Edited by πετρος748
Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε, δεν ειναι μονολεκτικη η απαντηση.

Εχουν αλλαξει 10 φορες, ουτε που θυμαμαι. (κατωτερες κατηγοριες, ειδ. προσαυξησεις, για τα 3 πρωτα χρονια δεν χρεωνουν τις αυξημενες εισφορες, στο τελευταιο εξαμηνο εβαλαν και αναδρομικο υπερ ΟΑΕΔ κτλ κτλ)

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν ισχυουν απο 1/1/17, διοτι εχει αλλαξει το ασφαλιστικο.

 

 

ΥΓ. Βρες ενα αλλο θεμα να ρωτησεις για ασφαλιστικες εισφορες, εδω κουβεντιαζουμε κατι συγκεκριμενο.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Μόλις συνειδητοποίησα ότι αύριο θα δουλεύουμε κάποιοι (και καλώς!), ανάμεσα στα άλλα για να μας τα πάρει το ΤΣΜΕΔΕ, ενώ θα απεργούν αυτοί από τους οποιους περιμένουμε μια επίσημη απάντηση για το τί θα γίνει με τις εισφορές που βγάλανε στα ξαφνικά και λένε να περιμένουμε γιατί θα ειναι κι άλλα. Και μου έχει ανέβει η πιεση τερμα!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.