Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτές είναι οι οφειλές μου όπως φαίνονται στην καρτέλα. Είμαι γραμμένος απο τον 6ο του 2009 και δε φαίνονται ανδρομικά ούτε εδώ ούτε στο ειδοποιητήριο .Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί κάποιοi έχουν αναδρομικά και άλλοι όχι...

 

https://s30.postimg.org/eudw2o4oh/anad.jpg

Edited by christopografow
Link to comment
Share on other sites

να σου δώσω ένα λογαριασμό να τα βάλεις αφού επιμένεις?

Σωστός γιατί το ζητούμενο είναι να δώσω αναδρομικά όχι να καταλαβω ποιοι δίνουν και ποιοί όχι :idea:

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτές είναι οι οφειλές μου όπως φαίνονται στην καρτέλα. Είμαι γραμμένος απο τον 6ο του 2009 και δε φαίνονται ανδρομικά ούτε εδώ ούτε στο ειδοποιητήριο .Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί κάποιοi έχουν αναδρομικά και άλλοι όχι...

 

https://s30.postimg.org/eudw2o4oh/anad.jpg

Δεν έχεις αναδρομικά γιατί πολύ απλά για το 2011 Β εξάμηνο δεν είχες συμπληρώσει τα απαιτούμενα χρόνια για να ανέβεις κατηγορία... Θα τα δεις σε επόμενα εξάμηνα... Το τσμέδε δε ξεχνά και δε λησμονεί αν είσαι να σε ληστεύσει...

 

 

εγώ πάλι λέω ότι θα τη δώσουν

 

 

Μακάρι!

«Τι κι αν πεθάνεις Κυριακή, τι Σάββατο το βράδυ, Δευτέρα θα σε θάψουν»!

Το πρόβλημά μας είναι πολύ πιο σοβαρό, αυτό με τις παρατάσεις πολύ σύντομα θα σκάσει και τότε αλίμονο στους μηχανικούς...

Edited by terry
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εσυ θέλεις να τα δώσεις χριστουγεννιάτικα; Εγώ όχι και ας έχω το ποσό έτοιμο...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θέλεις να τα δώσεις χριστουγεννιάτικα; Εγώ όχι και ας έχω το ποσό έτοιμο...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Θέλω κάτι που να με βοηθήσει ουσιαστικά... Οι παρατάσεις είναι για λίγο και πάντα με το άγχος αν θα δοθεί και πότε. Και ναι αν έχω το ποσό και μπορώ θα το δώσω και Χριστουγεννιάτικα, μήπως και αν το κρατήσω κάνα μήνα παραπάνω δικό μου θα είναι? Πάλι σε αυτούς θα καταλήξει (αν προλάβει γιατί καραδοκούν και άλλοι…). Θέλω άμεσα (απαιτώ πιο σωστά) κάτι τέτοιο http://www.michanikos.gr/topic/43818-%CE%95%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%91%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CF%87%CF%84%CE%AE-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7-%CE%9C%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD/page-13 (μήνυμα 127)

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά. Αν κάποιος μπορεί και θέλει ας τα δώσει. Αν δεν μπορείς όμως, ή αν μπορείς αλλά προτιμάς να πάρει μια παράταση και να το "σπασεις" σε 2-3 μήνες ώστε άλλες σου υποχρεώσεις να μην σε πνίγουν, η αποφασης μιας παράτασης είναι ό,τι καλύτερο. Το ότι σε 3 μήνες πρέπει να δώσουμε πάνω από 4 χιλιάρικα (αν βάλει κανεις και τυχον ρυθμίσεις) να θεωρείται και "ας τα δώσουμε να μην τα έχουμε στο κεφάλι μας" πάντως προσωπικά με βρίσκει αντίθετο. Είναι καθαρό νταβατζιλικι.

Edited by Baudolino
Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε τι θα αποφασισει η κυρια...................υπουργος......................που δεν εχει δουλεψει 10 λεπτα στην ζωη της....

 

γελανε και οι πετρες με οτι γινεται στο τζατζικισταν των βαλκανιων....

 

τουλαχιστον θα γινει το ρισταρτ το 2017 μιας και θα ερθει η δραχμουλα

Edited by ANEMONA
Link to comment
Share on other sites

Μας έχουν ξεζουμίσει...όχι μόνο δεν έχουμε τις παροχές που θα έπρεπε....αλλά τα κάνουν απαιτητά εδώ και τώρα! Και εμείς σαν χαϊβάνια προβληματιζόμαστε αν θα τα δώσουμε τώρα ή αύριο....και όχι γιατί πρέπει να πληρώνουμε τόσο μεγάλες εισφορές! Καλά για τα αναδρομικά ούτε λόγος....απαράδεκτοι είμαστε κι εμείς που τα ανεχόμαστε όλα αυτά! 

 

Όπως και να χει πρέπει να δοθεί παράταση γιατί απλά δεν βγαίνει ο προϋπολογισμός.....όλοι μας ζητάνε....αλλά δεν ρωτάνε αν τα βγάζουμε για να τα δώσουμε!

Edited by dialexio
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.