Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

@stat ήσουν πολύ κατατοπιστικός και μάλλον κατάλαβα επιτέλους γιατί δε μου έχουν έρθει αναδρομικά για το 2011Β, γιατί ήμουν στην πρώτη ασφαλιστική κατηγορία (τα υπόλοιπα τα γνώριζα). Μάλλον πρέπει να βρω πάλι τον νόμο για να του ρίξω πάλι μια ματιά.

 

Όπως και να έχει αύριο λέω να πάω από το ΤΜΕΔΕ για να δω (αν γνωρίζουν και οι ίδιοι) το σύνολο των αναδρομικών μου, για να μου έρθει σιγά-σιγά το εγκεφαλικό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ ΤΟΥ Β2016 ΕΩΣ 31/03/2017 ΓΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΟΤΗΤΑ ΕΩΣ ΤΟΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΩΣ 31/12/2016.

Link to comment
Share on other sites

Εκτυπωσα παλι το ειδοποιητηριο και μου γραφει Προσοχη υπαρχουν εκκρεμοτητες...Εχω κανει εγγραφη στο τσμεδε απο τον οκτωβριο του 2014 και εχω πληρωσει τις εισφορες μου, πλην του Β2016. Μαλλον θα πρεπει να παω απο τα κεντρικα μια βολτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε όποιον γράφει για ενημερότητα μέχρι 31/3/2017, μάλλον σημαίνει ότι υπάρχει εκκρεμότητα η οποία μπορεί να πληρωθεί μέχρι αυτήν την ημερομηνία (ημερομηνία της παράτασης)

Σε όποιον γράφει για ενημερότητα μέχρι 30/6/2017, μάλλον έχει εξοφλήσει πλήρως.

 

Για 4/2 είναι περίεργο.

 

Τα παραπάνω δεν τα γνωρίζω σίγουρα, απλά η λογική, αυτό λέει.

Edited by thodoris85
Link to comment
Share on other sites

Για 4/2 είναι περίεργο.

 

Τα παραπάνω δεν τα γνωρίζω σίγουρα, απλά η λογική, αυτό λέει.

Το παραπάνω πρέπει να είναι μαλλον μεχρι την επόμενη δόση του διακανονισμού...
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι ...Στο site του ΤΣΜΕΔΕ λεει Η υποβολή εισφορών Ιανουαρίου 2017 και μετά, θα γίνεται μέσω της Α.Π.Δ. του ΙΚΑ.

Τωρα δεν θα μπορω να τυπωνω το ειδοποιητηριο απο το site του τσμεδε οπως εκανα και να πληρωνω (λεμε τωρα) με e-banking? Πως ΄θα γινεται ξερει καποιος ?

Φανταζομαι το νεο μηνιαιο ειδοποιητήριο δεν έχει βγει ακόμα τωρα που δοθηκε παραταση για το Β 2016.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.