Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Να παμε απο εκει για να τους πληρωσουμε? Μου θυμιζει την παροιμια με την γρια που ηθελε το παξιμαδι ετοιμο-μουλιασμενο.... δεν μας παρατανε στην ησυχια μας. Ενας που μενει  σε κανενα μικρο νησι ή ορεινη ελλαδα μακρυα απο το τσμεδε του νομου πρεπει να κανει εξοδα και να χασει 1-2 μερες για να παει εκει? Ειναι αρρωστοι οι ανθρωποι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανακοίνωση για το ΤΣΜΕΔΕ

Μετά απο τηλεφωνική ενημέρωση με τα κεντρικά γραφεία του ΤΣΜΕΔΕ σας γνωρίζουμε ότι:
Την επόμενη Παρασκευή 25.04.2014 θα παρθεί απόφαση για την έκδοση των ειδοποιητηρίων και την ημερομηνία λήξης των εισφορών του 1ου εξαμήνου 2014.
ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ
Όλοι θα πρέπει να αποκτήσουν κωδικούς πρόσβασης και από την ιστοσελίδα του ΤΣΜΕΔΕ θα γίνεται η εκτύπωση των ειδοποιητηρίων, ασφαλιστικών βεβαιώσεων, ενημέρωση βιβλιαρίων, κ.λ.π.

 

Πηγή:

 

http://www.teeam.gr/teeam/enimerosi/news/749-2014-04-17-09-47-30.html

Link to comment
Share on other sites

"Όλοι θα πρέπει να αποκτήσουν κωδικούς πρόσβασης και από την ιστοσελίδα του ΤΣΜΕΔΕ θα γίνεται η εκτύπωση των ειδοποιητηρίων, ασφαλιστικών βεβαιώσεων, ενημέρωση βιβλιαρίων, κ.λ.π."

 

Ναι, αλλά για ενεργοποιηθούν οι κωδικοί πρέπει πάμε μέχρι το ΤΣΜΕΔΕ της γειτονιάς......

Link to comment
Share on other sites

στήν Αθήνα που πηγαίνεις ? εκεί στην Κολοκοτρώνη στον όροφο με τούς γκισέδες που πηγαίναμε πάντα και παίρναμε νούμερο ή έχει αλλάξει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πρόσφατα και ενεργοποίησα τον κωδικό μου για τις on line υπηρεσίες...αν θυμάμαι καλά ειναι στον 4ο όροφο όοοοολοοοο αριστερά..κάτι κυριούλες σε ένα γραφείο...5 λεπτά υπόθεση ήταν....

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι σας ηρθε η βεβαιωση του τσμεδε για φορολογική χρήση? Σημερα μου τη ζητησε ο λογιστής

 

Στάλθηκε από το PadFone μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.