Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Εμενα δεν μου βγάζει ειδοποιητήριο.... επιμένει ότι βάζω λάθος τον αριθμό ΤΕΕ

Φυσικα σε όλα τα χαρτιά που μου βγάζει το σύστημα τον αναγράφει σωστα.... ΕΛΕΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά μόλις μίλησα με ΤΣΜΕΔΕ. Τα νέα ειδοποιητήρια εμφανίζονται δύο ημέρες μετά το mail που στέλνουν ότι γίνεται δεκτή η υπαγωγή σε κατώτερη κατηγορία ασφάλισης.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το email...

 

Απο 2.620€ (3η ασφαλιστική και 1η ειδική προσαύξηση)

 

σε 1.925€ (1η ασφαλιστική και 1η ειδική προσαύξηση)

 

Κάτι είναι και αυτό....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σωστο

Λοιπόν σε τηλεφωνική επικοινωνία μου ανέφεραν επί λέξη ότι αφορά αυτούς που έχουν κάνει αίτηση για χαμηλότερη ασφαλιστική κατηγορία τις τελευταίες 2-3 ημέρες και δεν έχει εκδοθεί νέο ειδοποιητήριο αλλά να μηλίσω και με τον προϊστάμενο του τμήματος για σίγουρα. Οπότε παρακαλώ πολύ επιβεβαιώστε όσοι συνάδελφοι το προσπαθήσετε. Εγώ για καλό και για κακό θα πληρώσω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε τηλεφωνική επικοινωνία μου ανέφεραν επί λέξη ότι αφορά αυτούς που έχουν κάνει αίτηση για χαμηλότερη ασφαλιστική κατηγορία τις τελευταίες 2-3 ημέρες και δεν έχει εκδοθεί νέο ειδοποιητήριο αλλά να μηλίσω και με τον προϊστάμενο του τμήματος για σίγουρα. Οπότε παρακαλώ πολύ επιβεβαιώστε όσοι συνάδελφοι το προσπαθήσετε. Εγώ για καλό και για κακό θα πληρώσω αύριο.

Λοιπόν επιβεβαίωση από προϊστάμενο ότι αφορά μόνο σε όσους έχουν κάνει αίτηση για χαμηλότερη ασφαλιστική κατηγορία από 27/9 και μετά για τους λοιπούς ισχύει η καταληκτική ημερομηνία 30/9.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι!

 

ξέρει μήπως κάποιος να μου πει τι ισχύει στην περίπτωσή μου που πλήρωσα κανονικά το Α εξάμηνο 15 και μετά έκανα αίτηση (31/8) για χαμηλότερη ασφαλιστική κατηγορία (η οποια έγινε δεκτή) ?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.