Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Εκανα τοση προσπαθεια να μαζεψω τα χρηματα και τωρα δεν δεχεται την πληρωμη  :smile:

@Debaser:  Σωστο αυτο που λες αλλα απο τη στιγμη που εχει ενημερωθει η αρμοδια υπηρεσια του ΤΣΜΕΔΕ, δεν θα υπαρξει προβλημα. Θα ηταν παραλογο (κατι ειπα τωρα...)

Εγω παντως θα προσπαθησω μεχρι 23.59.59

Θελω να τα ξεφορτωθω τα χρηματα. Νοιωθω αβολα μετα απο τοσο καιρο να τα βλεπω στον λογαριασμο μου  :mrgreen:

μάλλον σου διαφεύγει

ότι πληρωμές για να ληφθούν ως σημερινές

έπρεπε να γίνουν  μέχρι τις 6¨00μ.μ  

 

οπότε τσάμπα κόπος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μάλλον σου διαφεύγει

ότι πληρωμές για να ληφθούν ως σημερινές

έπρεπε να γίνουν  μέχρι τις 6¨00μ.μ  

 

οποτε τσάμπα κόπος!

Το ειδοποιητήριο γραφεί 30/9. Ποιος το λεει αυτο για τις 6:00μμ; Ειναι βέβαιο;

Link to comment
Share on other sites

Και μενα το ιδιο προβλημα. Αν κανουμε καταθεση ηλεκτρονικα πριν τις 00.00 στο λογαριασμο ετε που υπαρχειπανω στο ειδοποιητηριο και σαν αιτιολογια βαλουμε τα στοιχεια μας ;; Τι λετε;

Αλλιως χανουμε τη νεα κατηγορια...

Link to comment
Share on other sites

Το ειδοποιητήριο γραφεί 30/9. Ποιος το λεει αυτο για τις 6:00μμ; Ειναι βέβαιο;

το γράφει στο winbank 

 

y.g ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ (μήπως το έχω δει σε πληρωμές προς ΕΦΟΡΕΙΑ)

Edited by ΚΑΝΑ
Link to comment
Share on other sites

Και μενα το ιδιο προβλημα. Αν κανουμε καταθεση ηλεκτρονικα πριν τις 00.00 στο λογαριασμο ετε που υπαρχειπανω στο ειδοποιητηριο και σαν αιτιολογια βαλουμε τα στοιχεια μας ;; Τι λετε;

Αλλιως χανουμε τη νεα κατηγορια...

 

Ειναι σιγουρο οτι χανουμε την νεα κατηγορια?  (η αληθεια ειναι οτι θυμαμαι οτι κατι ελεγε οτι πρεπει να πληρωθει εμπροθεσμα για να ισχυει... :sad: )

Παντως πιστευω οτι θα παρουμε παραταση για 9.10 (μαζι με τις αιτησεις μετα την 25η Σεπτ.)

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με Εθνικη και μου ειπαν οτι το Τσμεδε τους ενημερωσε πως στο αρχειο με τους κωδικους ειδοποιητηριων υπαρχουν λαθη και να επικοινωνησουμε αυριο με το ταμειο για ενημερωση..

Λογικα θα βγαλουν ανακοινωση..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο οτι χανουμε την νεα κατηγορια?  (η αληθεια ειναι οτι θυμαμαι οτι κατι ελεγε οτι πρεπει να πληρωθει εμπροθεσμα για να ισχυει... :sad: )

Παντως πιστευω οτι θα παρουμε παραταση για 9.10 (μαζι με τις αιτησεις μετα την 25η Σεπτ.)

http://www.michanikos.gr/topic/44202-%CE%A4%CE%A3%CE%9C%CE%95%CE%94%CE%95-%CE%9D%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%B7/page-6?do=findComment&comment=810953

 

ΚΑΝΑ, on 30 Sept 2015 - 19:44, said:

το γράφει στο winbank

y.g ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ (μήπως το έχω δει σε πληρωμές προς ΕΦΟΡΕΙΑ)

Edited by ΚΑΝΑ
Link to comment
Share on other sites

Και μενα το ιδιο προβλημα. Αν κανουμε καταθεση ηλεκτρονικα πριν τις 00.00 στο λογαριασμο ετε που υπαρχειπανω στο ειδοποιητηριο και σαν αιτιολογια βαλουμε τα στοιχεια μας ;; Τι λετε;

Αλλιως χανουμε τη νεα κατηγορια...

 

Δεν τον αναγνωριζει το συστημα αυτον τον λογαριασμο. (εκανα απλη μεταφορα απο λογ. ΕΤΕ σε λογ. ΕΤΕ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.