Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Προτάσεις διεξόδου από το φαύλο κύκλο των αυθαιρέτων


Engineer

Recommended Posts

Από παρθενογεννεση είναι ο πρόεδρος... Από ποτέ ειναι μέσα στις διοικήσεις, είτε ΤΕΕ είτε άλλου; Από το 95 νομίζω, 20 χρόνια δηλαδή κοντά....

Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος εχει το ακαταλογιστο! φωναξτε το μπογια να τον μαζεψει στην κλουβα, πριν λυσσαξει εντελως και μας δαγκωσει και τρεχουμε για αντιτεταννικο-αντιλυσσικο

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος τρόπος να αντιμετωπιστεί η αυθαίρετη δόμηση είναι να μην ξαναπιάσουμε ποτέ για τακτοποίηση, αλλά και να μην ξαναχτίσουμε ή κάνουμε τα στραβά μάτια, ποτέ αυθαίρετο.

 

Εγώ πάντως συνάδελφοι, ίσως είμαι ο μοναδικός, αλλά δεν τα παλεύω άλλο τα αυθαίρετα. Κάθομαι, τα βλέπω και τα καμαρώνω. Και αυτά εμένα...Αντιμετωπίζω δηλαδή την αυθαίρετη δόμηση με τηλεπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Η ένας σεισμός 9 ρίχτερ που θα έλυνε όλα τα προβλήματα.....

Link to comment
Share on other sites

Εμαθα οτι το επιτελειο του ΥΠΕΚΑ θα βγαλλει και αλλη Εγκυκλιο μαζι με κατι ερμηνευτικες, κατι ε/α και εναν "οδηγο του νομοταγη πολιτη"!!

Οποτε λυθηκε το προβλημα, δεν χρειαζεται να το κουραζουμε αλλο!!

Link to comment
Share on other sites

ο προεδρος παραχωρησε την πλατφορμα του τεε. αυτο εκανε!τα υπολοιπα ειναι περιττα. εκθεσεις ιδεων χωρις επαφη με την πραγματικοτητα

Link to comment
Share on other sites

Βρε συνάδελφοι(;) μην εκτίθεστε έτσι... "Ομοβροντιά" σχολίων βλέπω κατά των αυτονόητα εύστοχων προτάσεων του προέδρου ΤΕΕ. Δεν είναι κι ιδιαίτερα δύσκολο να καταλάβει κανείς ότι όλα τα σχόλια είναι στην ίδια γραμμή και προφανώς - τουλάχιστον τα περισσότερα - "εμπνευσμένα" και "προωθούμενα" από τη συγκεκριμένη βαθιά γαλάζια ομαδούλα του ΥΠΕΚΑ. Θα πρότεινα την επόμενη φορά να βάζετε και κανένα διαφορετικό σχόλιο για ξεκάρφωμα έστω... 

  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησε ο προεδρος και αναφωναξε

ΕΥΡΗΚΑ ΕΥΡΗΚΑ.....

 

απλα καποιος να του εξηγησει οτι οταν τοπε ο Αρχιμηδης δεν τοπε για το απορρυπαντικο !!!

 

 

Βρε συνάδελφοι( ;) μην εκτίθεστε έτσι... "Ομοβροντιά" σχολίων βλέπω κατά των αυτονόητα εύστοχων προτάσεων του προέδρου ΤΕΕ. Δεν είναι κι ιδιαίτερα δύσκολο να καταλάβει κανείς ότι όλα τα σχόλια είναι στην ίδια γραμμή και προφανώς - τουλάχιστον τα περισσότερα - "εμπνευσμένα" και "προωθούμενα" από τη συγκεκριμένη βαθιά γαλάζια ομαδούλα του ΥΠΕΚΑ. Θα πρότεινα την επόμενη φορά να βάζετε και κανένα διαφορετικό σχόλιο για ξεκάρφωμα έστω... 

 

οτι θαρχιζαν και πληρωμενες δημοσιευσεις και σε φορουμ δεν το περιμενα......αλλα ξεχασα εκλογες ΤΕΕ επομενως τα παπαγαλακια σε φορουμ μηχανικων πρεπει να στοχευσουν....

γμτ την καταδικη μου  ολοι ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ μηχανικοι αυτου του φορουμ να μην μπορουν τους ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΟΥΣ χαρτογιακαδες του  ΤΕΕ

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ  ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.