Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσοχή! Πρόβλημα στο ηλεκτρονικό σύστήμα 4178


Recommended Posts

Συνάδελφοι, 

χρειάζεται προσοχή στο ηλεκτρονικό σύστημα!

Είναι η δεύτερη φορά που βλέπω το  ίδιο λάθος στη λίστα δηλώσεων. Μπερδεύονται τα ονόματα των ιδιοκτητών, μπαίνουν τα στοιχεία της μιας δήλωσης σε άλλη δήλωση , γενικά γίνεται ένα μπάχαλο..

Την πρώτη φορά έκατσα και διόρθωσα όλα τα στοιχεία μιας δήλωσης, από την οποία ήταν σωστά μόνο τα φύλλα καταγραφής.Τώρα πρέπει να ξανακάνω το ίδιο για μια άλλη δήλωση.. Τι στο καλό ? ούτε αυτό δεν μπορούν να κάνουν σωστά? Τζάμπα το ανταποδοτικό?

 

Οι τίτλοι των θεμάτων πρέπει να περιγράφουν με σαφήνεια το αντικείμενο και να μην είναι αόριστοι.

yian

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

log out και πάλι log in όταν βλέπουμε μπαχάλεμα στις δηλώσεις δίχως να ακουμπήσουμε τίποτα στο ενδιάμεσο. Με αυτό το τρόπο επανέρχονται σωστά τα στοιχεία στις δηλώσεις..

Το πρόβλημα υπήρχε από τον 4014..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ την είχα πάθει στο 4014 λίγο πριν από κάποια περίοδο που έληγε κάποια προθεσμία τότε και τα άκουσα από τον πελάτη μου , αλλά ευτυχώς που ήταν πολύ γνωστός μου και έμεινε εκεί το θέμα στο στιγμιαίο θυμό του ,  αφού έκανα αίτηση στο ΤΕΕ και ξεκλείδωσε το  σύστημα και τα διόρθωσα Για αυτό προσοχή ..... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χθες μου συνέβη το εξής:

στην τελευταία δήλωση που είχα καταχωρήσει, στην κορυφή της λίστας τα στοιχεία στα πεδία των γενικών στοιχείων αλλά των παραβάσεων είχαν αντικατασταθεί από στοιχεία που είχα εισάγει σε  μια άλλης καταχώρησης που βρισκόταν πιο κάτω! Προσοχή!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συνέβαινε και παλιά, κάπου μπερδεύεται το πρόγραμμα και .... τα παίζει!!!

 

Το άσχημο είναι ότι μετά πρέπει να τα ξαναπεράσεις τα λάθος σημεία ένα προς ένα.

Link to comment
Share on other sites

μετά συνέρχεται

(στον 4014 μου είχε αλλάξει όλες τις δηλώσεις-αλλά μετά συνήλθε -χωρίς να κάνω τίποτα)  

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.