Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υποστήριξη ενός συνάδελφου μηχανικού σε διεθνή διαγωνισμό σχεδίασης αυτοκινήτου.


delta_delta

Recommended Posts

Χαιρετώ όλα τα μέλη και τους επισκέπτες του michanikos.gr

 

Ένας συνάδελφος Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε. έχει λάβει μέρος σε διεθνή διαγωνισμό σχεδίασης αυτοκινήτου. Με αυτή την ανακοίνωση θα ήθελα να σας προσκαλέσω να στηρίξετε την συμμετοχή του και όποιος θέλει και του αρέσει το σχέδιο, να τον ψηφίσει.

 

Για να ψηφίσει κάποιος την συγκεκριμένη συμμετοχή κάνει κλικ στο:

 

http://vencer.nl/contest/view/303

 

και εάν του αρέσει πατά Like (πρέπει να υπάρχει λογαριασμός στο facebook) στα δεξιά της οθόνης.

 

Σε αυτό το στάδιο δεν φαίνεται όλη η δουλειά που έχει κάνει ο συνάδελφος (και που πραγματικά αξίζει το κόπο να την δει κανείς μιας και δεν έχει μελετήσει - σχεδιάσει μόνο το εξωτερικό μέρος του αυτοκινήτου αλλά έχει ασχοληθεί τόσο με τα μηχανολογικά αλλά και αεροδυναμικά μέρη του αυτοκινήτου, καθώς επίσης και με τα θέματα της ασφάλειας).

 

Όλη του την δουλειά μπορεί κανείς να την δει εδώ:

 

http://www.behance.net/gallery/Vencer-Galina-Concept-Car-Design/10052603

 

 

Ευχαριστώ και όποιος θέλει ας στηρίξει την συμμετοχή και ας την διαδώσει...

Link to comment
Share on other sites

Βρε να στηρίξουμε, αλλά αυτή η μαλ@@@@ να πρέπει να έχεις facebook για να ψηφίσεις τι είναι;;;

Εγώ π.χ. δεν έχω.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Βρε να στηρίξουμε, αλλά αυτή η μαλ@@@@ να πρέπει να έχεις facebook για να ψηφίσεις τι είναι;;;

Εγώ π.χ. δεν έχω.

+1

ομοίως

(αυτά που ξέραμε περί δικαιώματος εκλέγειν και εκλέγεσθαι να τα ξεχάσουμε)

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Βρε να στηρίξουμε, αλλά αυτή η μαλ@@@@ να πρέπει να έχεις facebook για να ψηφίσεις τι είναι;;;

Εγώ π.χ. δεν έχω.

 

Kαι εγώ μαζί σου είμαι, αλλά δυστυχώς έτσι είναι οι κανόνες του διαγωνισμού.

 

 

Εξαιρετική προσπάθεια!! I like!!!!!

 

 

 

Ωραία δουλειά..

 

 

Σας ευχαριστώ, εκ μέρους του συναδέλφου και όποιος μπορεί ας το διαδώσει.

 

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που θα σχολιάσω αρνητικά αλλά δεν θεωρώ ως κάτι το σοβαρό έναν διαγωνισμό με ψήφους μέσω facebook. Και που ξέρω εγώ αν οι αντίπαλοι ή και ο ίδιος ο συνάδελφος δεν δημιουργήσουν fake account για να μαζεύουν ψήφους ο καθένας? Τζάμπα ο κόπος θα έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά και εδώ Facebook.....Ξεφτύλα. Ασχολούμαι με υπολογιστές από 14 χρονών...Amstrad 6128 ο πρώτος....Σε όλα αυτά τα χρόνια 2 πράγματα δεν έκανα ποτέ μου. Chat και Facebook. Είναι κόκκινη γραμμή για μένα και τα μόνα πράγματα που πραγματικά σιχαίνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι!

 

 

Συγνώμη που θα σχολιάσω αρνητικά αλλά δεν θεωρώ ως κάτι το σοβαρό έναν διαγωνισμό με ψήφους μέσω facebook. Και που ξέρω εγώ αν οι αντίπαλοι ή και ο ίδιος ο συνάδελφος δεν δημιουργήσουν fake account για να μαζεύουν ψήφους ο καθένας? Τζάμπα ο κόπος θα έλεγα.

 

Giorgos1987 σωστός είσαι (για την σοβαρότητα του διαγωνισμού μέσω facebook), οι άλλοι διαγωνιζόμενοι δεν γνωρίζω τι κάνουν. Θα μιλήσω μόνο για τον συνάδελφο που γνωρίζω προσωπικά πολλά χρόνια τώρα και ξέρω την δουλειά του πολύ καλά. Fake account δεν έχει δημιουργήσει και είμαι σίγουρος γι'αυτό.

 

Και είναι κάπως δύσκολο να δημιουργήσεις κάποιες χιλιάδες λογαριασμούς. Άσε που αν οι ψήφοι είναι από την ίδια IP αυτό θα χτυπήσει και το πιο πιθανό είναι να αποβληθείς από τον διαγωνισμό.

 

 

Όχι ρε παιδιά και εδώ Facebook.....Ξεφτύλα. Ασχολούμαι με υπολογιστές από 14 χρονών...Amstrad 6128 ο πρώτος....Σε όλα αυτά τα χρόνια 2 πράγματα δεν έκανα ποτέ μου. Chat και Facebook. Είναι κόκκινη γραμμή για μένα και τα μόνα πράγματα που πραγματικά σιχαίνομαι.

 

 

Ομοίως!

 

Και εγώ μαζί σας συνάδελφοι! Δυστυχώς αυτοί είναι οι κανόνες του διαγωνισμού.

 

Εάν σας αρέσει η ιδέα, μπορείτε απλά να την διαδώσετε. Η ψηφοφορία τελειώνει στις 13/12/2013.

 

Όπως και να έχει, σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.