Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ακροατής πανεπιστημιακών μαθημάτων.


gavrilis

Recommended Posts

Το βρήκα ενδιαφέρον και το ανεβάζω. Το πανεπιστήμιο Πατρών ξεκινάει ένα νέο θεσμό, του ακροατή πανεπιστημιακών  μαθημάτων. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν την αίτησή τους από τις 7 - 14 Ιανουαρίου 2014 από τις 09.00 - 12.00 π.μ. στη διεύθυνση εκπαίδευσης και έρευνας ( πανεπιστημιούπολη - κτίριο Α ). Υποθέτω ( δεν το έχω δει εκεί ) ότι περισσότερες πληροφορίες θα υπάρχουν στην  ηλεκτρονική διεύθυνση του πανεπιστημίου.

Link to comment
Share on other sites

στη Θεσσαλονίκη στο ΑΠΘ εκτός από τα εργαστήρια δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να παρακολουθήσεις κάποιο μάθημα

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να δώσουν βεβαίωση και τι να την κάνεις? 

Αυτό φαντάζομαι γίνεται για να δοθεί η δυνατότητα σε κάποιους που επιθυμούν να μπουν σε κάποια σχολή μέσω κατατακτήριων εξετάσεων και όχι μόνο, να έχουν μία ιδέα για την φύση των μαθημάτων του προγράμματος. Πολλές φορές στην πράξη τα πράγματα είναι διαφορετικά από αυτά που φαντάζεται κανείς και καλό είναι να έχει μία γενική ιδέα. 

Αν και νομίζω ότι πάντα ήταν δυνατή η παρακολούθηση...

Το πονηρό μυαλό θα σκεφτεί ότι είναι και ένα είδος μάρκετινγκ της σχολής...Οχι ότι δεν επιτρέπεται βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.