Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Λογισμικό για τοπογραφικά


thomas

Recommended Posts

Και εγώ το GGCAD kai GGTOP έχω και είμαι ευχαριστημένος .Είναι δύο προγρραμματα που καλύπτουν της ανάγκες ενός τοπογράφου .Αν πάρεις όλο το πακέτο κάνεις ότι θέλεις.

Το πυθαγόρας είναι και αυτό πολύ καλό βελγικής προελεύσεως και ευκολο στην χρήση του.

Προσωπικά με έχει εντυπωσιάση το MSCADD 2010 καναδικής προελευσης το οποίο είναι σχεδιαστικό και υπολογιστικό μαζί (είναι σαν το autocad απλα υπολογίζει και λύνει οδευση στην οθόνη του σχεδιαστικού βλέπεις σημεία και στάσεις κατευθείαν ), κάνει και για τους κατόχους gps, δέν γνωρίζω αν υπάρχει ολόκληρο το προγραμμα στην Ελλάδα ,κάποια εταιρία είχε αναλάβει να το αντιπροσωπέυση εδώ δεν ξέρω αν το έκανε .Υπάρχει demo version μπορειτε να το κατεβάσετε να το δουλεψετε βεβαια είναι στα αγγλικα . Ενα απο τα avantage του είναι ότι δεν χρειάζεστε σχεδιαστικο προγραμμα κάνει ότι κάνει και το autocad.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera ,exo parei to istos apo ena filo mou kai den mou anoigei tis entoles mesa apo to Acad2000,

kserei kaneis ti ginetai , iparxei kapoio tip stin egkatastasi pou mporei na exo kanei lathos?

HELP...

 

ΔΕΝ γραφουμε greeklish. Επεξεργαζομαστε το μηνυμα μας και το ξαναγραφουμε σε ελληνικα.

Συμπληρωνουμε στο προφιλ μας την ειδικοτητα μας.

Ακολουθουμε τους Κανόνες Συμμετοχής.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.