Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

«Αποφυλακίζονται»... 420.000 αεροφωτογραφίες


Engineer

Recommended Posts

Δεν νομίζω ρε συ, αφού βάζεις απο τους google χάρτες του ΤΕΕ, ενδεχομένος να χρειαστεί αλλά περίμενε πρώτα να μας δείξει η πλάτφόρμα του ΤΕΕ τι σχέδια θέλει

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

και τι να πω σε ένα πελάτη που η μόνη απόδειξη του ότι η αυθαιρεσία έγινε προ 83 είναι αεροφωτογραφία?

να περιμένει να δούμε τι θα βγάλουν από αεροφωτογραφίες?και πότε θα τις βγάλει το ΥΠΕΚΑ ξέρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Aεροφωτογραφιες εκτος απο ΓΥΣ, δεν νομιζω να θεωρουνται δημοσιο εγγραφο για την αποδειξη παλαιοτητας.

 

patty

 

1. Γραφεις σε ασχετο θεμα.

2. Να κανεις αιτημα στη ΓΥΣ.

3. Υπαρχουν αλλα θεματα με αναλυτικες συζητησεις περι αεροφωτογραφιων.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ Georgaleos... δεν το ενοούσα καθόλου έτσι, έξάλλου... είναι δουλειά των διαχειριστών να κρίνουν... εγώ ίσα ίσα που το είδα με ενδιαφέρον... και οτι απλά απόρησα αν ήταν επίσημος φορέας?

 

 

και τι να πω σε ένα πελάτη που η μόνη απόδειξη του ότι η αυθαιρεσία έγινε προ 83 είναι αεροφωτογραφία?

να περιμένει να δούμε τι θα βγάλουν από αεροφωτογραφίες?και πότε θα τις βγάλει το ΥΠΕΚΑ ξέρουμε?

Patty γιατί σε έπιασε ο καημός? Ξεκίνησες τη δήλωση? Και πότε την δήλωσες ώστε να ξεκινήσεις να ανεβάζεις σχέδια?

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

οκ. Arche ... δεν υπάρχει θέμα .... ο γραπτός λόγος και τα θέματά του !!!!

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

να κάνω μια ερώτηση...Μπαίνω στο site κάνω αίτηση για το μέρος και την χρονολογία που ενδιαφέρομαι και μου απαντούν αν υπάρχει?

δεν χρειάζεται πια να πηγαίνει ο πελάτης,γίνονται Online και απλά κάνουμε κατάθεση χρημάτων?

οχι ακομη, δε λειτουργει η ονλαιν παραγγελια

ετσι την πατησα κ εγω και περιμενα...

μονο αν πας απο εκει

δες την ανακοινωση στην αρχικη σελιδα http://www.okxe.gr/el/

Edited by Largy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Τέθηκε σε εφαρμογή η υπηρεσία αναζήτησης αεροφωτογραφιών από το αρχείο του ΟΚΧΕ. 


Η υπηρεσία ξεκίνησε να λειτουργεί στον σύνδεσμο:https://www.ktimanet.gr/CitizenWebApp/SearchAerophotos.aspx


Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.