Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συμψηφισμός προστίμων για αυθαίρετα με Εργασίες Ενεργειακή​ς Αναβάθμιση​ς και Στατικής Ενίσχυσης


stathis.mp

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ δε νομίζω -ούτε ελπίζω φυσικά,γιατί τον άνθρωπο τον θεωρώ προσωπικά άχρηστο- οτι θα γυρίσει πίσω.Άλλωστε πλέον είναι Αντιπολίτευση στο Δήμο Θεσσαλονίκης...
Πολύ χοντρό να παραιτηθεί από αντιπολίτευση στη Θεσσαλονίκη και να "παραιτήσουν" τον εν ενεργεία αναπληρωτή ΠΕΚΑ για να γυρίσει η αφεντιά του στη θέση της...
Όχι οτι έχουμε δει λίγα στην πολιτική,αλλά δε νομίζω να το δούμε και αυτό... ;)
 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω πως οι ηττημενοι στις εκλογες επιστρεφουν στις θεσεις τους...

Παραιτηθηκανε...

 

Inzaghi μου και ο Γκιουλεκας που εχασε τις εκλογες το 2010 στη Θεσσαλονικη δεν παραιτηθηκε ποτε απο βουλευτης , το παιζε διπορτο και προσφατα οντας επικεφαλης της Αντιδημοτευσης στη Θεσσαλονικη εγινε και Υφυπουργος Παιδειας απο τον Δεκεμβρη..

Το ιδιο θα γινει και με τον Καλαφατη, γι αυτο δεν παραιτήθηκε απο το Υπουργείο του (κάτι για τον οποίο τον κατηγορούσε σφοδρά ο Μπουτάρης ) και απ ότι φαίνεται του κόστισε και την ήττα στις Δημοτικές Εκλογές..

Και επειδή το πήγαμε στα πολιτικά είχα ακούσει και τον Άρη Σπηλιωτόπουλο να λέει οτι αν χάσει στις Δημοτικές δεν θα ξανασχοληθεί με την πολιτική και θα πάει σπίτι του και χτές σε κάποιο πανελ είπανε οτι θα τον κάνουν Υπουργό στον επόμενο ανασχηματισμό ώς επιβράβευση του αγώνα του...

Στο θέμα μας τώρα..εμείς περιμένουμε την ΚΥΑ τόσους μήνες , την παγώσανε γιατί κατέβηκε ο Καλαφάτης για Δήμαρχος...Άντε να δούμε τώρα, άντε να δούμε πότε θα υπογραφτεί αυτή η ΚΥΑ τώρα που θα επιστρέψει στα Υπουργικά του καθήκοντα ο Καλαφάτης..

Link to comment
Share on other sites

 

Το ιδιο θα γινει και με τον Καλαφατη, γι αυτο δεν παραιτήθηκε απο το Υπουργείο του (κάτι για τον οποίο τον κατηγορούσε σφοδρά ο Μπουτάρης ) και απ ότι φαίνεται του κόστισε και την ήττα στις Δημοτικές Εκλογές..

 

Στο θέμα μας τώρα..εμείς περιμένουμε την ΚΥΑ τόσους μήνες , την παγώσανε γιατί κατέβηκε ο Καλαφάτης για Δήμαρχος...Άντε να δούμε τώρα, άντε να δούμε πότε θα υπογραφτεί αυτή η ΚΥΑ τώρα που θα επιστρέψει στα Υπουργικά του καθήκοντα ο Καλαφάτης..

 

Σύμφωνοι να ζητάμε την έκδοση της ΚΥΑ αλλά να ξέρουμε και τι γράφουμε:

 

http://www.naftemporiki.gr/story/788970/anelabe-xrei-anapliroti-upourgou-peka-o-nikos-tagaras

 

http://www.eleftheriaonline.gr/politiki/kyvernisi/item/35332-tagaras-ypeka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Inzaghi μου και ο Γκιουλεκας που εχασε τις εκλογες το 2010 στη Θεσσαλονικη δεν παραιτηθηκε ποτε απο βουλευτης , το παιζε διπορτο και προσφατα οντας επικεφαλης της Αντιδημοτευσης στη Θεσσαλονικη εγινε και Υφυπουργος Παιδειας απο τον Δεκεμβρη..

Το ιδιο θα γινει και με τον Καλαφατη, γι αυτο δεν παραιτήθηκε απο το Υπουργείο του (κάτι για τον οποίο τον κατηγορούσε σφοδρά ο Μπουτάρης ) και απ ότι φαίνεται του κόστισε και την ήττα στις Δημοτικές Εκλογές..

Και επειδή το πήγαμε στα πολιτικά είχα ακούσει και τον Άρη Σπηλιωτόπουλο να λέει οτι αν χάσει στις Δημοτικές δεν θα ξανασχοληθεί με την πολιτική και θα πάει σπίτι του και χτές σε κάποιο πανελ είπανε οτι θα τον κάνουν Υπουργό στον επόμενο ανασχηματισμό ώς επιβράβευση του αγώνα του...

Στο θέμα μας τώρα..εμείς περιμένουμε την ΚΥΑ τόσους μήνες , την παγώσανε γιατί κατέβηκε ο Καλαφάτης για Δήμαρχος...Άντε να δούμε τώρα, άντε να δούμε πότε θα υπογραφτεί αυτή η ΚΥΑ τώρα που θα επιστρέψει στα Υπουργικά του καθήκοντα ο Καλαφάτης..

Μα δε μιλαμε για παραιτηση απο βουλευτης, για το Θεο.

Απο υφυπουργος ΠΕΚΑ παραιτηθηκε και εχρισαν αναπληρωτη αυτο το ταγαρι τελος παντων.

Ο Γκιουλεκας ποτε δεν ειχε Υπουργειο, εστω και απο τη θεση του υφυπουργου για να παραιτηθει και να τον επαναφερουν μετα την ηττα του. Ετερον εκατερον.

Link to comment
Share on other sites

 ναι σωστα λαθος μου  αλλα οπως και να χει τα θεματα αυτα τα χειριζονταν ο Καλαφατης. ο Ταγαρης πως το λενε τον ανθρωπο οτι ειναι να κανει θα το κανει με την βοηθεια του Καλαφατη, γι αυτο πηγε πισω η ΚΥΑ τοσο καιρο..μιας και ο Καλαφατης ηταν Υποψηφιος..

Link to comment
Share on other sites

Κι όλα βεβαίως μπορούν να γίνουν στον επικείμενο ανασχηματισμό!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.