Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Mπαταρίες για total station


Kane

Recommended Posts

Καλημέρα συνάδελφοι.

 

Επειδή και αυτή η μπαταρία έφαγε τα ψωμιά της, μάλλον πρέπει να προβούμε σε αγορά νέας. Η οποία άκουσον άκουσον, απ'τα 300ε που την ειχαμε πάρει προ 5ετίας, εφτασε σημερα τα...500. Κι επειδή θεωρώ εξωπραγματικό το ποσό, υπάρχει κάποια άκρη να ρωτήσουμε μια τιμή;

Εψαξα και βρήκα και στο ebay αλλά με φοβίζουν το αν είναι γνήσιες, αν θα έχω πρόβλημα με το φορτιστή μου κτλ. Οπτικά φαίνονται ολόϊδιες οι έρμες πάντως, κωδικοί κτλ

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 38
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikon NPL-350

 

Στο ebay βρισκω γνήσιες με 100-120ε. Οσο και compatible σε κείνα τα χρήματα πάνω κάτω με 12 μήνες εγγύηση.

 

@nvel, και πως γνωρίζω εκ των προτέρων πως τα στοιχεία τα οποια θα εγκατασταθούν μέσα της θα'ναι αντίστοιχα ή της...σειράς; Θα μου πεις μπρος στα 400ε...

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι που αγόρασαν από ebay μείναν ευχαριστημένοι...Δεν ξέρω βέβαια...μπορεί και να σου τύχει στραβή! Οι ΝΙΚΟΝ είναι ακριβούτσικες όντως...Κατά την γνώμη μου παρήγγειλέ τες! Παίρνεις 4 στην τιμή της μιάς! Συμφέρει!!

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα κι εγώ αλλαγή στοιχείων. Αν τις πας σε έναν ηλεκτρονικό θα στις φτιάξει πολύ πιο φτηνά και θα είναι και αξιόπιστες. Εγώ έκανα την αλλαγή για το δικό μου total, δύο μπαταρίες 75 ευρώ, πριν τρία χρόνια και λειτουργούν ακόμα άψογα.

Link to comment
Share on other sites

@Ted78 για τον ηλεκτρονικό σου χτυπάει η καμπάνα.

 

Δώσε το τηλ του ανθρώπου να κάνουμε καμια μελλοντικη αλλαγή στοιχείων, διότι για την ώρα την άφησα στην αντιπροσωπεία για ίδια δουλειά. Μη σας πώ κόστος...Εχε χάρη που βιάζομαι.

Edited by Kane
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.