Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Ημαρτον... μια πλακα κανουμε (στο σωστό νήμα) κι πέσατε να με φάτε...

 

Στην τελική, μπορούμε να ανοίξουμε άλλο θέμα και να ξαναρχίσει ο πόλεμος των 2 φύλων...

 

Αλλά θα απαντήσω στον ΝΙΚΟΣΤΡΙ γτ με ιντριγκάρει:

1. Ποιο ρούχο και ποιό μακιγιάζ θεωρείται σεξιστικό? Γτ μπορεί για κάποιους ένα στριγκ να είναι σεξιστικό και για κάποιους άλλους μια βράκα... Είναι υποκειμενικό αυτό...

2. Γιατί ξέρουμε ότι όλοι οι άντρες θα κοιτάξουν αυτοί και εμάς θα μας κλάσουν... Βλέπεις, εγώ με τα 60 κιλά μου, το 1,63 μου και την κυτταριτιδά μου δε μπορώ να την ανταγωνιστώ. Κατανόω γτ θα την κοιτάτε, είναι απόλυτα λογικό... όπως και γω θα κοίταγα έναν γραμμωμένο ωραίο άντρα και όχι έναν λαπά, χοντρόκοντο

3. Γιατί όταν βλέπετε κυτταρίτιδα, ψωμάκια κτλ ξενερώνετε... Επίσης, η γυναικεία αυτοπεποίθηση πέφτει κατακόρυφα όταν υπάρχει ανταγωνισμός... Εγώ το παραδέχομαι, ζηλεύω τη κοπέλα με το πιο ωραίο σώμα. Αυτό δε σημαίνει ότι δε μου αρέσω και ότι δεν αποδέχομαι το δικό μου σώμα

 

(Και είπαμε: σωστό το θρεντ για λίγη πλακίτσα... Σας πείραξε τόσο το 100%? Έλεος βρε παιδιά... Δεν είναι τόσο, το ξέρω...)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...ρε παιδιά...χαλαρώστε! Δεν έγινε και τίποτα ούτε χρειάζεται να αποδείξει κανείς τίποτα. Άλλωστε μια δοκιμή πάντα πείθει αυτόν που αμφισβητεί... ;)

 

Οντως οποιος-α αμφισβητει ας δοκιμασει ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε συ spgirl μην το παίρνεις τόσο προσωπικά απλά μην χτυπάς κάτω από την ζώνη είναι ευαίσθητα σημεία όπως και να το κάνουμε

Τη γυναίκα μου όταν τη γνώρισα πριν από 15 χρόνια έχει περίπου τις αναλογίες που ανέφερα, τώρα μετά από τρις γέννες έχουν έρθει τούμπα αλλά πάντα θα την λατρεύω για αυτά που μου έχει χαρίσει. Αρα όπως καταλαβαίνεις όλα είναι υποκειμενικά.

kosmas85 οσο για τον shelby ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει

χρειαζόμαστε επειγόντως τσίγκινο σοβρακάκι με αυτόματο πουτσοκόφτη

Link to comment
Share on other sites

Να και ενα πουλι που μπορει να ειναι οικοσιτο

http://www.youtube.com/watch?v=552x2YFjsw0&NR=1

 

Experiments in the Revival of Organisms

 

Russian village huge human nuclear experiment

http://www.youtube.com/watch?v=OR1wo5s3Ua4

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.