Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Το παρακάτω είναι από εδω (αν δώσετε τον μοναδικό αριθμό της 17PROC002192619) που αφορά στην παρακάτω την διακήρυξη στην σελ. 9.

Δεν είναι κάποια δική μου τρολιά.

 

 

post-2272-0-80045200-1510238390_thumb.jpg

2017PERISTERI-31791.pdf

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ωφείλουμε να το κοινοποιήσουμε σε όσους περισσότερους μπορούμε διότι η θλιβερή ιστορία αυτού του τόπου έχει δείξει ότι ο κάθε κύριος ( καταχρηστική η προσφώνηση με το συγκεκριμένο επίθετο ) Κώστας το μόνο που φοβάται είναι η δημόσια διαπόμπευση αφού από ΕΔΕ έχουμε χορτάσει :(

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο είναι off topic γιατί πραγματικά δεν είναι καθόλου αστείο.

Δαναη-Κατερινα καλημέρα,

σκοπιμα εκανα την αναρτηση σε αυτο το νημα ακριβως για αυτο το λογο, να προκαλεσω, καθως και γιατι ειναι ενα νημα που σχεδον το βλεπουμε ολοι και γενικοτερα δεν θαβεται στο χρονο....

Το αρχειο μου το εστειλε συναδελφος και ηθελα να επιβεβαίωσω την κυριολεκτικα πηγη του που οπως αρκετοι ειδαμε (αν ακολουθήσουμε το link που εγραψα και τον κωδικο) ειναι δημοσιευμένο στον ΚΗΔΜΗΣ σε επισημο κρατικοτατο site.

 

Σταλθηκε απο το tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Προφανώς με το σχόλιό μου δεν ήθελα να σε "μαλώσω" αλλά να τονίσω αστειευόμενη την τραγικότητα του θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Δαναη, σε ΚΑΜΊΑ περίπτωση δεν το εξελαβα ετσι.

 

Σταλθηκε απο το tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.