Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαγωνισμός για τρία (3) βιβλία ΝΟΚ - Κωδικοποίηση & Ανάλυση της Αρχ. Μηχανικού, Ελένη Μπούτου-Λεμπέση


Engineer

Recommended Posts

Η Δομική Ενημέρωση προσφέρει εντελώς δωρεάν στα μέλη του Michanikos.gr τρία βιβλία με θέμα:

Νέος Οικοδομικός Κανονισμός - Κωδικοποίηση & Ανάλυση του ν.4067/2012

Συγγραφέας: Ελένη Μπούτου-Λεμπέση, Αρχιτέκτων Μηχανικός - Βιογραφικό

 

Το βιβλίο Νέος Οικοδομικός Κανονισμός - Κωδικοποίηση & Ανάλυση του ν.4067/2012 περιλαμβάνει μεταξύ άλλων:

  • εύχρηστα εργαλεία για τη μελέτη του Οικοδομικού Κανονισμού,
  • αναλυτικά περιεχόμενα, αλφαβητικό και αριθμητικό ευρετήριο,
  • περισσότερα από 140 επεξηγηματικά σχήματα κατά παράγραφο,
  • συσχέτιση διατάξεων του ΝΟΚ με προγενέστερες διατάξεις ΓΟΚ/73, ΓΟΚ/85, Κτιριοδομικός Κανονισμός κλπ με σχολιασμό,
  • παρουσίαση κατ' άρθρο, ανάλυση κατά παράγραφο, κωδικοποίηση διοικητικής ερμηνείας (εγκύκλιοι, έγγραφα) που εκδόθηκαν για το ΓΟΚ/85, και εξακολουθούν να ισχύουν για την εφαρμογή του Νέου Οικοδομικού Κανονισμού (ΝΟΚ).
Δείτε μια αναλυτική παρουσίαση του βιβλίου από την Δομική Ενημέρωση

 

Δηλώσεις συμμετοχών ως την Τρίτη 11/03/2014 στις 15:00 για το πρώτο βιβλίο στο θέμα του διαγωνισμού εδώ: http://www.michaniko...

 

Click here to view the είδηση

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, πολλα μελη με μηδενικη συμμετοχη θελουν να καρπωθουν την οποια προσφορα γινεται στο φορουμ.

Το χειροτερο ειναι οτι δεν μπαινουν καν στον κοπο να διαβασουν τους Ορους συμμετοχης.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

νομίζω συνάδελφοι ότο όλα τα μέλη δικαιούνται την προσφορά!!!!!!!είτε μηδενική όπως λέτε είναι η συμμετοχή τους είτε είναι διακεκριμένα μέλη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα (που δεν θα συμμετέχω στην κλήρωση λόγω του ότι έχω ήδη το βιβλίο) το όριο των 5 συμμετοχών είναι πολύ πολύ μικρό.

Η κλήρωση δεν γίνεται γενικά για μηχανικούς, γίνεται για τα μέλη του michanikos.gr

Και κάποιος που δεν μπήκε στον κόπο ούτε να ρωτήσει 5 φορές κάτι:

1. ή τα ξέρει όλα οπότε δεν θέλει να δώσει τα φώτα του στους άλλους,

2. ή είδε φως και μπήκε,

3. ή βαριέται την διαδικασία.

οπότε ότι από τα 3 να ισχύει, μιλάμε για κάποιον που ΔΕΝ είναι μέλος.

Μέλος δεν γίνεσαι με το register.

 

Το όριο των 5 αναρτήσεων για εμένα είναι λάθος.

Θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερο.

Καθώς επίσης αναλόγως του δώρου να μπορούσαν να συμμετάσχουν ειδικότητες σχετικές με το δώρο.

Edited by ssouanis
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

ssuanis............Μέλος δεν γίνεσαι με το register.

 

Το όριο των 5 αναρτήσεων για εμένα είναι λάθος.

Θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερο.

Συμφωνώ με τα παραπάνω. Πρέπει να αποκλείονται οι ''περαστικοί'' και οι αδιάφοροι. Αυτό είναι σε βάρος των πραγματικών μελών του φόρουμ.

'Οσο για το όριο του αριθμού των αναρτήσεων, αυτό μπορεί να αποφασιστεί από τους συντονιστές.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ρωτήσω ως προς το θέμα "δηλώσεις συμμετοχής" ελέγχουν κάθε μέρα οι Συντονιστές τις διπλές συμμετοχές?

Οι διπλές και οι τριπλές πως ελέγχονται?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.