Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργειακοί επιθεωρητές: καταχώρηση ηλεκτρονικού παραβόλου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επομένως πληρωμή του παραβόλου στις 8-11-17 (γιατι δεν νομίζω να ενημερώνεται άμεσα από την τράπεζα η πληρωμή) στην περίπτωσή μου (που λήγει 10-11-17) και ανέβασμα του παραβόλου αμέσως μετά την πληρωμή θα είναι εντάξει.

Οκ σ' ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

τπτ  καλημέρα

τοχα δει το 2016 που είχα ανανεώσει κοντα 20 μερες νωρίτερα και μου τις  ''φαγανε''

 

Ακη καλησπέρα,

συνεχίζοντας την αμέσως προηγούμενη παράθεσή μου να ενημερώσω ότι μάλλον φέτος άλλαξε και δεν "τρώνε" πλέον ημέρες διότι σήμερα (7-10-2017) πλήρωσα και υπέβαλα το παράβολο και η ανανέωση ξεκίνησε από την ημερομηνία λήξης (10-11-2017) της προηγούμενης, κρίνοντας από την νέα ημερομηνία λήξης που πήρα (και είναι η 10-11-2018) 

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα.Γνωριζει καποιος με βεβαιοτητα πως εαν κανουμε ανανεωση εγγραφης στο μητρωο Εν.Επιθ. η ετησια συνδρομη θα ισχυει απο την ημερομηνια πληρωμης του παραβολου και οχι απο την ημερομηνια ληξης της προηγουμενης εγγραφης?

Και κατι ακομα, στο buldingcert αναφερεται ως μεσος χρονος αναμονης για την ανανεωση εγγραφης οι 5 εργασιμες.Κατα ποσο ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.