Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[A10] Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής αρχείων του 4178


Recommended Posts

Έστειλα ερώτημα για το πεδίο εισοφορές ΤΕΕ / αμοιβή μηχανικού και μου απάντησαν ότι πρέπει να ανεβάσω την απόδειξη κατάθεσης στην ΕΤΕ όπως απαιτείται. Επειδή θέλω να κράξω λίγο και ψάχνω τα αποσπάσματα των νόμων που καταργούν την υποχρέωση κατάθεσης στην ΕΤΕ, μπορεί μήπως κάποιος να βοηθήσει γιατί έχω χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε διόρθωση σε αυτό και βάλτο http://www.michanikos.gr/files/file/883-

Ιασωνα καλημερα,αλλα ο συναδελφος kiakos αναφερεi  οτι ζητανε το αμοιβοχαρτο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Διαπύστωσα οτι ενω εδω και καιρό δεν ενημέρωναν το σύστημα των αμοιβών με τις καταθέσεις στην ΕΤΕ, απο χθες ( χθες το είδα εγω) έχουν ενημερωθεί. Μηπως μας λέει κάτι αυτό?? 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα που προσπαθώ να συνδεθώ, ώστε να δω τι μ@λ@κίες πάλι ζητάνε, δεν μπορεί γενικά να μπει στο σύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλει δημόσια έγγραφα και αεροφωτογραφίες και δε ζητάμε χρονολογία τι βάζουμε;

 

 

Ξαναεπάνερχομαι και λέω όπως σύμφωνα με το νόμο, ότι σε μεταφορά ανεβάζω το παλιό ΔΕΔΟΤΑ, αφού το λέει ρητά ο νόμος ότι συνεχίζει να ισχύει.

Edited by Thodoris4
Link to comment
Share on other sites

Ο 3919 το λέει. Το απόγευμα που θα παω γραφείο θα το βρω...

 

 

 

Φιλε Φαεθον, το εχω κουβεντιασει παλι.

Εσυ μαλιστα ειχες εντοπισει ολες τις διαταξεις.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν προκυπτει απο καπου.

 

 

Όταν θέλει δημόσια έγγραφα και αεροφωτογραφίες και δε ζητάμε χρονολογία τι βάζουμε;

 

 

 

Το εχουμε γραψει αυτο.

ΠΡΕΠΕΙ να αποδειξεις οτι μπορεις να ενταχθεις στον Ν4178.

Δηλαδη να αποδειξεις οτι οι αυθαιρετες κατασκευες ή οι αυθαιρετες αλλαγες χρησεις, εγιναν προ τις 28/07/2011.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.