Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

[A10] Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής αρχείων του 4178


Recommended Posts

Ηθελα να ρωτησω επισης τις φωτογραφιες του ακινητου οπως διαβασα χρειαζεται σε μορφη pdf. Οταν εχω 4 φωτογραφιες σε μορφη jpeg πως γινεται να της μετατρεψω σε αρχειο pdf; Μεσω του Office δεν βρηκα καποια εφαρμογη.

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα,

μπορείς να επισυνάψεις τα jpeg σε αρχείο WORD και μετά να σώσεις σε μορφή .pdf

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μπορείς να επισυνάψεις τα jpeg σε αρχείο WORD και μετά να σώσεις σε μορφή .pdf

Το Office 2007 που εχω δεν βρηκα καποια επιλογη για αποθηκευση σε pdf

Εβαλα προγραμμα που τα αποθηκευεις μεσω εικονικου εκτυπωτη σε pdf

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ούτε με Mozilla, ούτε με Chrome, απλά δε γίνεται τίποτα. To Opera δουλεύει, γνωρίζει κανείς ή τσάμπα παιδευόμαστε και πρέπει να το πάρουμε -και αυτό- απόφαση οτι όσο και να θες να δουλέψεις-ολοκληρώσεις μια δουλειά απλά δε σε αφήνουν και τέλος? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα συνάδελφοι,

 

Σε ολοκληρωμένη υπαγωγή ανέβασα το τελευταίο αρχείο που απαιτούνταν, και για άγνωστο λόγο έβαλε το αρχείο και σε άλλο τύπο αρχειο!  :shock: , και δεν με αφήνει το σύστημα να το ακυρωσώ.

 

 

μήπως να γίνει ηλεκτρονικό αίτημα, απο οριστική σε προσωρινη υπαγωγη? για ακύρωση του αρχείου που μπήκε σε λάθος τύπο αρχείου?

θα υπάρξουν επιπλοκες αν γινει αυτο?

ευχαριστώ

Edited by zulumpo
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχουν επιπλοκές, στείλε αίτημα να επανέρθει η δήλωση σε υπαγωγή, ακύρωσε και ανέβασε το σωστό αρχείο. Σε ολοκληρωμένη υπαγωγή δεν μπορείς να ανεβάσεις αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχουν επιπλοκές, στείλε αίτημα να επανέρθει η δήλωση σε υπαγωγή, ακύρωσε και ανέβασε το σωστό αρχείο. Σε ολοκληρωμένη υπαγωγή δεν μπορείς να ανεβάσεις αρχεία.

ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχουν επιπλοκές, στείλε αίτημα να επανέρθει η δήλωση σε υπαγωγή, ακύρωσε και ανέβασε το σωστό αρχείο. Σε ολοκληρωμένη υπαγωγή δεν μπορείς να ανεβάσεις αρχεία.    Σε ολοκληρωμένη  να διαγράψεις αρχεία δεν μπορείς. Να ανεβάσεις αρχεία μπορείς ξανα και ξανά.

Και το τελευταίο διάστημα όσα ανέβασα κι εγώ  σε ολοκληρωμένη υπαγωγή τα αρχεία εγγράφονται 2 φορές από μόνα τους. 1 φορά στην επιλεγμένη επιλογή και 1 επιπλέον φορά  στην αμέσως επόμενη επιλογή..... Αλλα θα τα αφήσω έτσι. Είναι αστοχία του συστήματος θεωρώ

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια περίπτωση σε υποχρεωνει το συστημα να ανεβαζεις καποιο αρχειο στην κατηγορια 7 "Έγγραφα ρύθμισης με προηγούμενους νόμους (Ν_3843/10, Ν. 1337/83)"??

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν μπορεί να σε "υποχρεώσει" σε αυτό το "πεδίο"....

Υπάρχει εκεί κι αν θέλεις το ...χρησιμοποιείς.

Από την άλλη, ίσως μόνο όταν βάζεις "συμψηφισμό ήδη καταβληθέντων" αλλά δεν είναι βέβαιο....

Αλλά μάλλον είναι "ψιλά γράμματα" αυτά για τους "κατασκευαστές"....

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει συμψηφισμο και δε μου "ενεργοποιηθηκε".

Προσωπικα αν υπαρχει αλλη υπαγωγη, ανεβαζω κανονικα το αντιστοιχο εντυπο (πχ οτι δεν συμφερει να γινει συμψηφισμος)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.