Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[A10] Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής αρχείων του 4178


Recommended Posts

O αριθμός ορόφων αφορά το ακίνητο και όχι τον τύπο των αυθαιρεσιών, συνεπώς ακολουθεί τον αριθμό των στάθμεων συν του ισογείου.

Όσο για το ΔΕΔΟΤΑ θα επέλεγα την απλούστερη περίπτωση του ΔΕΔΟΤΑ κατ. 1

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα yian k souanis  αλλα για μια συρματινη περιφραξη   τι ΔΕΔΟΤΑ θα κανω  ?(δεν εχω διαβασει ακομα την 7581/14)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά συμπληρώνεις κατά βούληση το ένα και μοναδικό δελτίο που υπάρχει μετά το νέο ΦΕΚ του ΔΕΔΟΤΑ αφήνοντας κενά όσα πεδία δεν μπορούν να συμπληρωθούν ή κάνοντας τις ανάλογες αναφορές στα σχόλια του δελτίου.

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα yian k souanis  αλλα για μια συρματινη περιφραξη   τι ΔΕΔΟΤΑ θα κανω  ?(δεν εχω διαβασει ακομα την 7581/14)

 

Το ΔΕΔΟΤΑ αφορά κτίρια οπότε το συμπληρώνουμε πάντα για το κτίριο που υπάρχει στο οικόπεδο(ακόμα κι αν το ίδιο δεν έχει αυθαιρεσίες).

Άν δεν υπάρχει κτίριο στο οικόπεδο και παρόλα αυτά ζητείται εγώ θα το έγραφα στην τεχνικη έκθεση του ΔΕΔΟΤΑ που συνυποβάλλεται

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε την απόφαση περί παράτασης της υποβολής των δικαιολογητικών για την οποία έχουμε ενημερωθεί από το ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.