Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εντυπο παρεμβάσεων


irini86

Recommended Posts

1. Ναι είναι σίγουρο. Βάλε κάποιου τα στοιχεία που έχεις τέλος πάντων.

2. Μα γιατί να βάλεις και τους δύο; Το όνομα αυτού που κάνει την αίτηση βάλε.

Link to comment
Share on other sites

την αίτηση την κάνουν και οι δύο θεωρητικά  νομίζω διότι έδωσαν υπεύθυνη δήλωση να υπογράψουν και οι δύο. Βέβαια στην τράπεζα μόνο ο ένας πήγε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

κανω το πρωτο μου ενεργειακο πιστοποιητικο για το εξοικονομω. στο εντυπο παρεμβασεων που συμπληρωνουμε τις δαπανες, δεν εχω καταλαβει αν πρεπει να συμπληρωσω τα ανωτατα ορια οπως τα οριζει το προγραμμα ή αν μπορω να βαλω τα πραγματικα κοστη.  

Link to comment
Share on other sites

αν τα πραγματικα κοστη ειναι παραπανω απο τα ανωτερα? ας πουμε τα κουφωματα επαλληλα στοιχιζουν πραγματικα 320€/m^2 το προγραμμα επιδοτει 250 €. τι κανω στο εντυπο παρεμβασεων? 

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις αυτά που θα γράφει και στο τιμολόγιο, δεν υπάρχει πρόβλημα να είναι παραπάνω από 250 απλά δε θα επιδοτηθείς για τα παραπάνω.

 

Και 250 να βάλεις και να πας τιμολόγιο στο τέλος 320 πάλι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά μπορεί να σε καθυστερήσουν στην εκταμίευση

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αρκει να γνωριζει ο πελατης οτι την διαφορα θα τη βαλει απο τη τσεπη του μη σε τρεχει μετα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.