Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εργοδηγος Βοηθεια!


GiorgosAsim

Recommended Posts

Δεν απευθυνομουν σε εσενα Γιαννη :mrgreen:

Ο απο πανω σου μας δουλευει!

 

Το κατάλαβα βρε φίλε μου....Είναι προφανές ότι μας δουλεύει...

 

Φίλε giorrgosasim άσε μας παιδί μου στον πόνο μας....

Link to comment
Share on other sites

Τι σας δουλευω ρωΤαω εαν κ ποσο μπορωνα αποκομισω δινοντας τΗν αδεια εργοδηγου σε συνεργειο και ολοι μου λενε χιλιες δυο αρλουμπεσ κ κομπλεξ εγωσαας δουλευω η εσεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμία διάθεση να κάνω τέτοιου είδους κουβέντα μαζί σου. Ξεκαθάρισε ποιος είσαι και τι θέλεις (για σένα, εμένα δεν μ' ενδιαφέρει) και στο επόμενο θέμα που ανοίξεις να είσαι πιο ειλικρινής στις προθέσεις σου.

 

Δεν θα κλειδώσω εγώ το θέμα για να μην θεωρηθεί ότι έχω προσωπική εμπάθεια, αλλά θα το προτείνω για κλείδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το διεγραφα

Οσο για τα θεματα πουχω ανοιξει κανω απειρες ερωτησεις απλα για γνωμμες κατι σαν τρωω σπορακια τωρα εσυ τι βλεπεις δεν ξερω αλλα δεν εχω να ξεκαθαρισω κατι προσωπικο καθοτι προστατευω τον εαυτο μου στο δικτυο κ δεν θα το ηθελα.οσο για το θεμα διαγραψτε το καθως δεν δινει καμια βοηθεια αλλα παει στο προσωπικο

Edited by GiorgosAsim
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Τραγκας εισαι?η αστρολογος?το ζωδιο μου βλεπεις?στους πιθηκους τοχω!ιδεα δεν εχεις χαζουλη πλανασαι

Αν επρεπε να μαντεψω ηλικια με βαση τα γραφομενα σου θα ελεγα οτι εισαι γυρω στην εφηβεια... γυμνασιο, αντε 1η λυκειου βαρια. 

Aντε εγω ειμαι σχετικα νεος, πες παει στα κομματια. Αλλα μελη  με οικογενεια και περισσοτερες υποχρεωσεις, που ξοδευουν απο το χρονο τους να σου γραψουν δεν τα σεβεσαι? 

Σοβαρεψου, βαλε κατω τι θες να κανεις και τι εργαλεια εχεις για να το πετυχεις και ξεκινα. Αν ο σκοπος σου ειναι το τρολαρισμα μηπως να απευθυνθεις σε εξειδικευμενο site...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.