Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Δωρεάν πρόγραμμα υπολογισμών ΠΕΑ


andkour

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ευχαριστω τους συναδελφους για τα σχολια τους.Στους πινακες excel που περιεχονται στο αρχειο zip μπορειτε να μεταφερετε τα αποτελεσματα του προγραμματος για κατηγοριοποιηση και αποθηκευση.

Τα αρχεια excel δεν χρησιμοποιουνται στην εγκατασταση του προγραμματος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πρόσφατα δημιούργησα και μια σελίδα στο facebook οπου παρουσιάζω τα προγράμματα μου.Όποιος συνάδελφος μπορεί και θέλει ας ρίξει μια ματια.

http://www.facebook.com/freelogismiko

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μπορώ να ρωτήσω κάτι; (Δεν είμαι μηχανικός). Στο ΠΕΑ, στο έτος κατασκευής αναγράφεται το έτος έκδοσης της οικοδομικής άδειας ή το έτος ολοκλήρωσης του έργου; Σας ρωτάω επειδή έχω ρωτήσει πολλούς μηχανικούς, ο καθένας μου απαντάει ό,τι θέλει....στο Εξοικονόμηση Κατ' Οίκον που έδωσα όλα τα δικαιολογητικά έχουν την οικοδομική άδεια του σπιτιού μου που γράφει 1997 αλλά η μηχανικός μου έχει γράψει στο ΠΕΑ ως έτος κατασκευής το έτος ολοκλήρωσης του έργου δηλαδή 1999. Πιστεύετε ότι θα έχω πρόβλημα που οι δύο ημερομηνίες δε συμπίπτουν με την τελική έγκριση από το Υπουργείο;;; 

 

Ευχαριστώ για την όποια απάντηση.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες για την συμπλήρωση αυτού του πεδίου αναφέρουν το έτος ολοκλήρωσης του έργου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.