Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εξετάσεις Ενεργειακών Επιθεωρητών - Θέματα και πληροφόρηση από τους συμμετέχοντες.


yian

Recommended Posts

Αν είσαι "διαβασμένος" τότε είναι υπεραρκετός ο χρόνος...... Προλαβαίνεις να τα ξαναδείς με την άνεση σου.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 280
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα! ερώτηση γενική, έχουμε μαζί μας τις ΤΟΤΕΕ τις δικές μας με τις σημειώσεις μας ή τις έχουμε εν είδη pdf στον υπολογιστή;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα Συνάδελφοι,

 

απ' ότι αντιλαμβάνομαι μέχρι τέλος Φεβρουαρίου του 2015 θα ισχύουν, τελικώς, οι προσωρινές άδειες και υποτίθεται ότι θα αλλάξει και ο τρόπος των εξετάσεων αλλά ώσπου να αλλάξει θα παραμείνει ως έχει.

 

ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ.pdf

Edited by Antiermitianos
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Θα μοιραζόμουν κι εγώ θέματα που πέσανε σε εμένα και δεν έχουν προαναφερθεί. Το θεωρώ όμως μάταιο μετά τη χθεσινή τροπολογία. Δε νομίζω να θελήσει κανείς να εξεταστεί ως τον Μάρτιο, ενώ ακόμα εκκρεμεί και πιθανή αλλαγή του τρόπου εξέτασης.

Μάταιο δεν είναι σίγουρα. Εάν έχεις τη διάθεση, μοιράσου μαζί μας όποια θέματα θυμάσαι από την εξέτασή σου.

Δεν είναι υποχρεωτικό φυσικά αλλά νομίζω πως ακόμα και ένα συνάδερφο να βοηθήσεις, το παρόν νήμα θα έχει πετύχει το σκοπό του.

Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!

Edited by yian
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ωραιες οι ερωτησεις και οι απαντησεις τους....απο που διαβαζουμε για να μπορουμε να απαντησουμε?(περα απο τις ΤΟΤΕΕ)?

Εχει κανεις καποια βιβλιογραφια που να καλυπτει τις ερωτησεις, η απανταμε βασει εμπειριας και χυμα γνωσεων?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η μόνη βιβλιογραφία που χρησιμοποίησα για να προετοιμαστώ ήταν το εκπαιδευτικό υλικό που μοιρασε το ΤΕΕ κατά την υποχρεωτική εκπαίδευση, και οι ΤΟΤΕΕ... Βοήθησε λίγο επίσης για το Β2 κομμάτι και το γεγονός ότι για τα ΠΕΑ που εκδίδω δεν χρησιμοποιώ κανένα εμπορικό πρόγραμμα λογισμικού, παρά μόνο το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ. Επομένως είχα μια ευκολία στη χρήση του.

Edited by Γιάννης-civil
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.