Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

λίγες ώρες πριν το κρίσιμο παιχνίδι και ανεξάρτητα από το τι θα κάνει η ομάδα , εγώ θα ευχαριστήσω αυτούς τους παικταράδες ειδικά τον Κατσουράνη και τον Καραγκούνη , για την χαρά που μας προσφέρουν συμμετέχοντας σε κάθε διοργάνωση και διατηρώντας την ομάδα ανταγωνιστική   Ακόμα και αν χάσουν με 8 - 0 , εγώ θα τους χειροκροτήσω 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

δεν παίζει σήμερα ο Κατσουράνης , θα πάει ο Μανιάτης στην θέση του και ο Καραγκούνης στα χαφ 

Link to comment
Share on other sites

πόσοι άμπαλοι υπάρχουν στην Ελλάδα , πικρόχολοι , γκρινιάριδες , ανικανοποίητοι,  με μιζέρια , για να μην πω καραγκιόζηδες Μπράβο στους παικταράδες ,  ότι είπα στα προηγούμενα ποστ βγήκαν γιατί πολύ απλά έχω παίξει τόπι και πιο μπροστά έχω κάνει αθλητισμό (κλασικό) Μπράβο στους παικταράδες μας 

 

το ποστ μου μετά τον πρώτο αγώνα 

 

<<ψυχραιμία η ομάδα είναι καλή , έχουμε ακόμα 2 παιχνίδια Η Ουρουγουάη χτες ήταν πολύ χειρότερη από εμάς Έχετε δει πολλές ομάδες να βγάζουν τόσες ευκαιρίες στα παιχνίδια μέχρι σήμερα , αν εξαιρέσουμε την Ολλανδία και καν δυο ακόμα , όπως η δική μας Προφανώς όταν πάει με το τρόπο που πήγε στο δοκάρι η μπάλα είσαι άτυχος , δεν σημαίνει ότι ο Φάνης ένας γεννημένος γκολτζής έγινε ξαφνικά παλτό Παίζεις με μια καλή ομάδα (8 η στο κόσμο) με φουλ γήπεδο στα κίτρινα   Προφανώς βλέπουμε άλλο ματς αν κάποιοι από εσάς είσαστε στην μιζέρια και περιμένετε πράγματα παραπάνω από αυτά που μπορούμε Εγώ αν έβλεπα αδιαφορία τότε θα τους έκραζα , αλλά  με μόνο κριτήριο το ότι δέχτηκαν 3 γκολ (με ένα στην αρχή και ένα στο τέλος)  , δεν θα τους κρίνω αυστηρά ειδικά σε ένα άθλημα σαν το ποδόσφαιρο και πριν τους δω και στα υπόλοιπα

 

Πχ αν έβλεπα την εικόνα της Ισπανίας του δεύτερου ημιχρόνου που τα είχαν παρατήσει από τα μέσα του και μετά   , και δεν υπήρχε άμυνα στο τέλος , τότε θα έγραφα άλλα πράγματα Αλλά εγώ αυτό δεν το είδα 

 

Για τον μήτρογλου αν αποδειχθεί ότι τον πήρε λόγο ότι έφερε την πρόκριση και ενώ τον έβλεπε σε χάλια κατάσταση τότε θα συμφωνήσω αλλά θα το πω μετά και τους τρεις αγώνες Μέχρι στιγμή φαίνεται να έχει κάνει λάθος ο Σάντος , αλλά δεν είμαι στις προπονήσεις να δω σε τι κατάσταση είναι αλλά προφανώς του λείπουν και αγώνες Επομένως θα συμφωνήσω σε αυτό με το Ικαρο , εγώ θα έπαιρνα το Αθανασιάδη που είχε περισσότερα παιχνίδια στα πόδια του Για το Χολέμπα είπα την γνώμη μου σε προηγούμενο ποστ και συμφωνώ πάλι με Ικαρο , εγώ δεν θα τον έβαζα από την αρχή , παρά μόνο αν ήθελα οπωσδήποτε νίκη και ήθελα να ρισκάρω >>

 

Σήμερα αυτό το παιχνίδι μετά της ΑΕΚ με την QPR την δεκαετία του 70 , ήταν ένα που δεν θα ξεχάσω ποτέ , αφού όπως και τότε κόντευα να πάθω καρδιά  ,αλλά τώρα είμαι και μεγαλύτερος (τότε ήμουν παιδί) 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Όλοι οι πικρόχολοι το κεφάλι κάτω.... γιατί στην μπάλλα παίζουν 11 και είναι ομάδα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.