Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

τι μπάλα ξέρω (είμαι και μετριόφρων...) :smile:  Έγραψα  ότι παίξαμε με μια καλή ομάδα στο πρώτο αγώνα (Κολομβία) που στην συνέχεια θα τα πάρει όλα τα παιχνίδια δύσκολα ή εύκολα γιατί είναι ομάδα και παίζει με 12 παίκτες έχοντας μια φοβερή εξέδρα κατά την γνώμη μου καλύτερη και από την Βραζιλία Ακόμα και μέσα στο Μαρακανά ο κόσμος της ήταν εκπληκτικός 

 

Εγιναν όπως τα είπα όλα και για ομάδα μας που πήγαμε καλά και για την Κολομβία , όταν όλοι λέγανε τότε ότι έχουμε χάλια ομάδα και πήγαμε για τουρισμό Μπράβο μου λοιπόν 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Γκολάρα σήμερα του Ροντρίγκεζ και πολύ ωραίος ο συνδιασμός για το δεύτερο γκόλ της Κολομβίας.

 

Η Βραζιλία στα προημιτελικά θεωρώ οτι σίγουρα θα χάσει.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα αποκλειστεί αυτό το χάλι που λέγεται Βραζιλία?? Με το ζόρι να προχωρήσει....επειδή λέγεται Βραζιλία...Ε, αυτό δεν γίνεται. Παικτάκια της σειράς με ντεκαπάζ μαλλί που την είδανε και σταρ...Λίγα τα ψωμιά τους.

Η Κολομβία σήμερα έπαιξε καλή μπάλα, απέναντι στην Ουρουγουάη που από την αρχή δεν τράβαγε. Πως αυτή η ομάδα νίκησε Αγγλία και Ιταλία, είναι ένα μυστήριο.

Αύριο τα σπουδαία..

Link to comment
Share on other sites

Απλούστατα η Αγγλία και η Ιταλία ήταν χειρότερες από την Ουρουγουάη.

 

Η Ουρουγουάη είχε και τον Σουάρεζ στα προηγούμενα ματς... Πάντως συγκινητική η προσπάθεια του Καβάνι για την ομάδα του, αλλά δεν αρκεί μόνο ένα άτομο.

Link to comment
Share on other sites

1)Ελπίζω η αντιπαθητική (λόγω ατελείωτου σπρωξίματος εδώ και μια 12ετία τουλάχιστον) Βραζιλία να αποκλειστεί να ησυχάσουμε.Πραγματικά τόσο κακή και ανύπαρκτη ΒΡαζιλία δεν έχω ξαναδεί όχι μόινο εγώ,αλλά όλη η υφήλιος.Η τελευταία καλή Βραζιλία ήταν του 2002 όπου πήρε το Μουντιάλ.Και τότε πήρε πολύ σπρώξιμο,αλλά εν κατακλείδι πιστεύω το άξιζε γιατί ήταν καλύτερη των υπολοίπων.Πραγματικά ελπίζω με την Κολομβία να υπάρχει καταρχήν πάλι Ευρωπαίος διαιτητής σαν τη χτεσινή ντουλάπα τον Άγγλο,που σφύριξε ΑΨΟΓΑ.

2)ΠΑΜΕ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ σήμερα με Κόστα-Ρίκα.Κάνε άλλη μια καλή εμφάνιση όπως με Ακτή που μας τρέλανες και γουστάραμε με χίλια.Άντε και επόμενoς αντίπαλος Ολλανδία (ή Μεξικό) στην 8άδα και τα μυαλά στα μίξερ ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

:) :) :)

Edited by Greenick
Link to comment
Share on other sites

....

2)ΠΑΜΕ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ σήμερα με Κόστα-Ρίκα.Κάνε άλλη μια καλή εμφάνιση όπως με Ακτή που μας τρέλανες και γουστάραμε με χίλια.Άντε και επόμενoς αντίπαλος Ολλανδία (ή Μεξικό) στην 8άδα και τα μυαλά στα μίξερ ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

 

:) :) :)

με 1-0 μη σου πω και με 1/2-0 εμένα μου φτάνει... κι ας είναι στο 90' ....  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκε ο διαιτητής να πάει παράταση.Πάντως πάει φουλ για τελικό(στους 8 εύκολο αντίπαλο και στους 4 εύκολα ή δύσκολα θα περάσει την Αργεντίνα) η Ολλανδία η οποία έχει απίστευτα τρεξίματα!! Πάντως ο Ρόμπεν τι πίνει και δε μας δίνει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.