Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

Ενταξει, ο ανθρωπος ειναι στο pick της καριερας του.

Οταν ημουν μικρος ειχα κοντερ στο ποδηλατο μου και ειδα μια φορα να πιανω 40χλμ/ωρα

Αν εκανε ο Ρομπεν σπριντ θα τον εβλεπα να τρεχει διπλα μου  :mrgreen:

 

Αξιζει η Ολλανδια να προχωρησει, κακα τα ψεματα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Δυστυχώς και εδώ επιβεβαιώθηκα Αν είχαμε αντίπαλο άλλη ομάδα θα είχαμε καλύτερη τύχη το πίστευα γιατί η Κόστα Ρικα ήταν κατα εικόνα και ομοίωση με  εμάς ομάδα Δεν πειράζει ,ένα μεγάλο ευχαριστώ για αυτούς του παίκτες , από τους δυο παλιούς Κατσουράνη και Καραγκούνη  και μετά σε όλους τους υπόλοιπους Ηταν μια όμορφη περιπέτεια που τέλειωσε όμορφα Εξάλλου αυτό έχει σημασία στην μικρή ζωή μας , η προσπάθεια Αυτή σε κάνει καλύτερο και πιο δυνατό σε όλα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Καλή προσπάθεια....

Η Κόστα Ρίκα για μένα ήταν κατώτερη απο εμάς....

Η αλλαγή του Σάμαρη ήταν μεγάλη μπαρούφα....

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα...Καλύτερα να τρώγαμε 3 από την Ακτή, παρά με αυτόν τον τρόπο από ένα συνονθύλευμα ομάδας που λέγεται Κόστα Ρίκα...

Πίκρα γιατί όχι μόνο ήμασταν καλύτεροι, αλλά γιατί από το 60 με 10 παίκτες έπαιζαν, να πάνε το παιχνίδι στα πέναλτι και δεν μπορέσαμε να καθαρίσουμε το ματς...Οποιαδήποτε άλλη ομάδα θα τους είχε βάλει 3 σε αυτό το διάστημα...

Μοιραίος ο Μήτρογλου που έχασε το άχαστο εξεπαφής.... Στα πέναλτι ρουλέτα, τις περισσότερες φορές δεν υπάρχει δίκαιο..

Πολύ μούφα το γκολ που φάγαμε..

Αν υπήρχε διαιτητής μουντιάλ έπρεπε να αποβάλει αυτή την Κόστα Ρίκα από τη συνέχεια...Από τις χειρότερες που έχω δει. Με την Ολλανδία καλύτερα να μην κατέβουν στο γήπεδο, παίξτε το 4-6 γκολ για πλάκα...

Ελεος ρε πούστη μου μια φορά παίζαμε με χειρότερους και δεν νικήσαμε... 

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Μας εφαγε το γεγονος ότι πηγαμε χωρις επιθετικο...κριμα......

η κοστα ρικα μετρια, με παικτες από ΑΙΚ, ροζενμποργκ και νορτζελαντ............

 

οι αγγλοι σχολιαζαν ότι εχουμε καλη αμυνα, καλα ακρα, συνοχή, αλλα 2 ατομα  που καναν τους ποσοσφαιριστες στην επιθεση.......

εστω κλαους αν επαιρνε.....

Link to comment
Share on other sites

Επιθετικά ήμασταν ανύπαρκτοι...Αυτό που έχασε η Μήτρογλου στην παράταση πριν κάποιους μήνες δεν θα το έχανε με τίποτα. Ούτε την κεφαλιά που έπιασε ο τέρμας. Πολύ βαρύς φαίνεται ότι έχει χάσει το τατς από την αποχή...Γκέκας δεν ακούμπησε..Γενικά δεν υπήρχε ο φορ που θα έκανε τη διαφορά. Παίζαμε με ανύπαρκτους σήμερα.. Ενας Κάμπελ βολόδερνε μπροστά και όλο έπιανε το κεφάλι του από τις τούμπες... Δεν θα ξαναέχουμε τέτοια ευκαιρία..

Δεν μπορώ να το πιστέψω.. Με την Κόστα Ρίκα, δώσε μου 2 κιλά ρύζι να σου δώσω 2 παίκτες... Εχω τρελό εκνευρισμό...Ρε με τους άσχετους παίζαμε...

Link to comment
Share on other sites

εκανε απιστευτη γκαφα λογω εμμονης ......πηγαμε χωρις επιθετικούς.....με τραυματια και βετερανο..............

η κοστα ρικα μετρια, αλλα εχει τον καλυτερο τερματοφυλακα του μουντιαλ...

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.