Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Προσλήψεις 100 διπλωματούχων μηχανικών στον ΔΕΔΔΗΕ


Engineer

Recommended Posts

και κατι τελευταιο,για τις θεσεις που δε θελει εμπειρια,αλλα μονο την αδεια, στο βημα 5 αφηνουμε κενα τα 2 πρωτα πεδια:

i. Αναλυτική καταγραφή επαγγελματικής εμπειρίας ii. Στοιχεία ασφαλιστικής κάλυψης για την επικαλούμενη εμπειρία

 

και απλα συμπληρωνουμε το τελευταιο

iii. Άδεια άσκησης επαγγέλματος;;;;

Edited by vi13
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω ότι δεν έχει σημασία να βάλουμε αναλυτική εμπειρία για τις θέσεις που δεν θέλουν εξειδικευμένη εμπειρία...Εγώ ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το παράβολο και τον αριθμό του.Είναι ένας 7ψήφιος αριθμός ή ένας 6ψήφιος που λέει Α/Α?....έβγαλα διπλότυπο είσπραξης.

Link to comment
Share on other sites

Για τις θέσεις που δεν θέλει εξειδικευμένη εμπειρία λογικά το βήμα 7i κενό και το 7ii σύμφωνα με τη βεβαίωση ΤΣΜΕΔΕ. Για σίγουρα όμως θα τηλεφωνήσω ΑΣΕΠ αύριο το πρωί και θα ενημερώσω. Για το παράβολο είναι ένας εφταψήφιος αριθμός (ή δύο αν αγοράστηκε ένα των 5 και ένα των 10 Ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

@requiem_for_a_dream ευχαριστω!

@vi13 προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι εκεί δηλώνεις και την εμπειρία, και την διάρκεια που είσαι ασφαλισμένος και την αδεια, και απλά όταν δηλώνεις επιδιωκόμενες θέσεις δεν βάζεις καθόλου την εμπειρία στα κριτήρια κατάταξης και έτσι διαγωνίζεσαι μόνο για τις θέσεις που δεν χρειάζεται εμπειρία.

@nvadikol θέλει παράβολο δημοσίου (ή ηλεκτρονικό παράβολο), αμφιβάλλω αν κάνει το διπλότυπο είσπραξης.

@Dirtybit θεωρώ ότι πρέπει να γράψεις και εμπειρία και ασφαλιστική κάλυψη ακόμη και αν δεν αναφέρεσαι σε θέσεις με εξειδικευμενη εμπειρια.


Εσείς βάζετε βεβαίωση ασφαλιστικής ενημερώτητας ή την βεβαιωση που ειναι για συμμετοχη σε ασεπ (απο τσμεδε εννοω)?
 

Link to comment
Share on other sites

Για το ΤΣΜΕΔΕ έβαλα την βεβαίωση έτσι και αλλιώς απο το 12 δεν είμαι ασφαλιστικά ενημερος. Εν παση περίπτωση η βεβαίωση χρειάζεται

Για το παράβολο που λέτε στο ηλεκτρονικό βλέπω έναν αριθμό πολυ μεγαλύτερο απο 7ψηφιο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aπο τον ΑΣΕΠ μου είπαν ότι κάνει και το διπλότυπο είσπραξης...

 

Στο είπα αυτό με βάση τι μου είπαν στο τηλεφωνο που ειχα πάρει στον ΑΣΕΠ. Προφανώς ανάλογα με τον εκαστοτε υπάλληλο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.