Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εκτύπωση Διαδικτυακού Ειδοποιητηρίου ΤΣΜΕΔΕ


Engineer

Recommended Posts

Καλημέρα.

Για το ΤΕΕ ρωτάω. Που είναι 65 Ευρώ. Στην ιστοσελίδα τους έχουν την δυνατότητα πληρωμής μόνο με πιστωτική κάρτα και δεν γνωρίζω αν συνεχίζει να έρχεται ειδοποιητηριο σπίτι η αν σταμάτησε και πρέπει να πληρώνεις μονο με κάρτα πλέον.

 

Αυτό με την πληρωμή ανα μήνα το είχα ακούσει για το ΤΣΜΕΔΕ αλλά δεν έχω επιπλέον πληροφορίες. Αν υπάρχει κάποια ιστοσελίδα του ΤΣΜΕΔΕ όπου μπορείς να βλέπεις τις δυνατότητες πληρωμής, ας την αναρτήσει κάποιος συνάδελφος.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς με το παλιό ειδοποιητήριο σε τράπεζα. (Attika και Alpha νομίζω)

 

Αυτή ήταν η απάντησή τους όταν πήγα να πληρώσω στο ΤΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω iks και tasxan206. Θα περιμένω να μου έρθει το ειδοποιητηριο του ΤΕΕ στο σπίτι.

Ελπίζω ν μην έχει χαθεί πουθενά και μου έρθει αργότερα με τόκους όπως και στο ΤΣΜΕΔΕ.

 

antboton Νομίζω μέχρι 30/12/14.

 

Θα βγει κάποια ειδοποίηση για τους τρόπους και ημερομηνίες για της πληρωμες ΤΣΜΕΔΕ 2015;

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλιστική ενημερότητα μέχρι πότε μπορούμε να πάρουμε χωρίς να πληρώσουμε το Α' 2015?

 

Μέχρι 30/4/15, η οποία θα ισχύει μέχρι 30/6/15.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να εκτυπώσω το ειδοποιητήριο από το e - tsmede, γιατί μπήκα στην ιστοσελίδα, αλλά δε βρήκα κάποια καρτέλα σχετική με ειδοποιητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Θα εμφανισθεί κάποια στιγμή στην αρχική σελίδα του ΤΣΜΕΔΕ

 

Από περιέργειά .... γιατί τόση βιασύνη ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.