Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληρωμή εισφορών με πιστωτική κάρτα


ktselios

Recommended Posts

Γεια σας,

 

Γράφω για να ενημερώσω ότι, όπως μου είπαν στο 2103397250 που κάλεσα σήμερα, είναι εφικτή η πληρωμή με VISA (όχι της Attica απαραίτητα, όχι με δόσεις)

Πάντως δεν κατάφερα να πληρώσω, τελικά, γιατί το σύστημα τους έβγαζε ότι το ειδοποιητήριο έληξε στις 30/9, χωρίς να υπάρχει ενημέρωση για την παράταση που έληγε σήμερα 9/10 :sad:

Η VISA αυτή μπορεί να είναι χρεωστική(debit) VISA??Δεν το έχω δεί να διευκρινίζεται πουθενά. Έστειλα email με το ερώτημα "μπορεί να γίνει πληρωμή με χρεωστική κάρτα visa" και η απάντηση μετά από 2 μήνες ήταν η εξής : ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ .Τί να πώ...Άξιοι της μοίρας μας είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η VISA αυτή μπορεί να είναι χρεωστική(debit) VISA??Δεν το έχω δεί να διευκρινίζεται πουθενά. Έστειλα email με το ερώτημα "μπορεί να γίνει πληρωμή με χρεωστική κάρτα visa" και η απάντηση μετά από 2 μήνες ήταν η εξής : ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ .Τί να πώ...Άξιοι της μοίρας μας είμαστε.

Μου είπαν στο τηλέφωνο ότι δε γίνεται με χρεωστική VISA, γιατί δεν πρέπει, λέει, να τους δώσω όλα τα νούμερα της κάρτας. Δε μου βγάζει νόημα η αιτιολόγηση, γιατί και στην πιστωτική νομίζω όλα τα νούμερα θα χρειάζονταν, αλλά δεν προχώρησα την κουβέντα παραπέρα. 

Αν κάποιος έχει άλλη εμπειρία, ας τη μοιραστεί.

Link to comment
Share on other sites

Αν πχ το εξαμηνο ειναι 1576 βάζεις τα 1500 απο την κάρτα και τα υπόλοιπα μετρητά. Το ίδιο σε όσους ειναι καπου 2070 το εξαμηνο.

Η απορία ειναι αφου τους πας το ειδοποιητήριο γιατι δεν βάζουν στρογγυλά προς τα πάνω όριο πχ 1600 η 2100 στα παραπάνω παραδείγματα

Σε μένα ο χρονος ηταν 23Δεκέμβρη εκανα αιτηση την δευτερα 4 που μας πέρασε την παρέλαβα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει κανένας που δεν ήταν πελάτης της Attica;

Λόγω CC ρωτάω.

Edited by tasxan206
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.