Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

imhotep

Recommended Posts

Πως μπορώ να μπω έστω και έτσι τη στιγμή που δεν βλέπω κάποια επιλογή εκτός από αυτή την εικόνα που έβαλα στο προηγούμενο ποστ?

 

Edit

Τελικά έκανα διαγραφή cookies, και μου εμφάνισε την επιλογή για μη ασφαλής είσοδος...Το έκανα και μπήκα τελικά...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

κατά το μεσημέρι σήμερα το πληρώσανε το νέο πιστοποιητικό κατά πως φαίνεται....

γιούριαααα

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που δημοσίευσες και το προηγούμενο γιατί είναι ικανοί να μας βγάλουν και τρελούς!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Συνάδελφοι καλημέρα! Βγαίνει σε κανέναν άλλο αυτό το μήνυμα στον Chrome σε όλες τις υπηρεσίες του ΤΕΕ που απαιτούν login; Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε καμιά υπηρεσία τις τελευταίες μέρες...

 

TEE.bmp

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την τελευταία ενημέρωση ορισμένων browsers (π.χ. chrome) παρατηρούνται προβλήματα στη σύνδεση με την εφαρμογή. Συστήνουμε να χρησιμοποιείτε Internet Explorer ή Firefox. Εκτιμούμε ότι σύντομα θα έχουμε αποκαταστήσει το πρόβλημα. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως παιδια μου εχει δημιουργησει πολλες φορες προβλημα...το εχω ξαναγραψει!

μου εχει αλλαξει πολλες φορες τα στοιχεια σε καρτελες και εχω τρελαθει μεχρι να το βρω!!

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Sorry Για την επανάληψη... δεν είχα δει το post του συναδέλφου λίγο πιο πάνω

post-2272-0-86765100-1416917397_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να μπω από πουθενά . Καμιά ιδέα για αντιμετώπιση του προβλήματος? Να απεγκαταστήσω ενημερώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.