Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πανελλήνιες και 10%;


Harden

Recommended Posts

Τίποτα, απλά αυτό δε θεωρείται προσπάθεια και το πιο πιθανό είναι να μη περάσεις. Στο λέω για να μην αφήνεις το χρόνο να περνάει περιμένοντας για κάτι που μάλλον δε θα συμβεί. Δε σου αρέσουν οι πμ? οκ, κόφτους, αλλά κάνε ΚΑΤΙ. Δεν επιτρέπεται να μένεις ανενεργός..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ας κανει 10%...θα βαλει πρωτα ολες τις σχολες ΜΜ και αμεσως μετα τις 2 σχολες ΜΠΔ που εχουν ιδια επαγγελματικα δικαιωματα με τους ΜΜ.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου αρέσει περισσότερο η σχολή των μηχανολόγων, άποψή μου είναι να έχεις πολλές δικλείδες ασφαλείας. Πιο συγκεκριμένα εννοώ:

Κάνε μεν 10% αλλά

Ο πλέον ενδεδειγμένος και πιο σίγουρος δρόμος (αλλά συνάμα πιο επίπονος) είναι να ξαναδώσεις πανελλήνιες. Όσο επίπονο και να είναι, έχεις ένα στόχο

και καλό είναι να τον πετύχεις με κάθε τρόπο. Εξαρτάται το μέλλον σου από αυτό

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που θα κάνω είναι να αφοσιωθώ στην σχολή μου και να κάνω 10% στους Μηχανολόγους. Αν δεν μου κάτσει θα συνεχίσω ως πολιτικός εκτός αν τελικά αλλάξουν τα οικονομικά της οικογενείας μου και μπορέσω να πάω σε άλλη πόλη με το 10 % κάτι που είναι πολύ εύκολο καθώς έχω σχετικά πολλά μόρια για ΠΜ στο απθ. Βέβαια έχω ακούσει ότι τα πτυχία των σχολών της επαρχίας δεν είναι και τόσο αναγνωρισμένα. Ισχύει αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο που ανέφερες ούτε να το σκέφτεσαι γιατι δεν ισχύει....

Δηλαδή σε δέχονται για μεταπτυχιακό όσο εύκολα δέχονται και έναν από το ΑΠΘ για παράδειγμα ;

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν έχει να κάνει με το που βρισκεται το ιδρυμα που θα πας, περισσοτερο μετραει γι' αυτο ο βαθμος που θα βγάλεις...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.