Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Πολυ χρήσιμα τα όσα λες συνάδελφε. Βεβαια οι δυο κυριες που αναφερεις προφανως δε θελουν οι ιδιες να υπογραψουν το εγγραφο που να λεει "ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ",  για να μη δημιουργουν περιττες αντιπαθειες. Αλλιως δεν εξηγειται η επιμονη τους να μη το ξεκαθαρισουν οταν τοσος και τοσος κοσμος δηλωνει οτι εχει προβλημα.

Για το τεε ας μη μιλησουμε καλυτερα, κανενας δε περιμενει τιποτα πλεον ετσι και αλλιως.

Εγω ειμαι σε αντιστοιχη προσπαθεια ... βορειως, οταν εχω νεα οριστικα θα ενημερωσω.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η γνώμη μου είναι πως είμαστε τόσοι πολλοί που με μεθοδευμένες ενέργειες μπορούμε να επιτύχουμε πολλά μακριά από κόμματα και συμφέροντα.

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
Manolis gon

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος, γιατι παντα οταν διαφωνω για κατι αυτονοητο που ομως δεν εφαρμοζεται βεβαια γιατι κανεις δεν πολυασχολειται, μολις φυγω απο τον υπαλληλο θα πουν 1-2 μηχανικοι "καλα τα λες". Αλλα τη στιγμη που μιλας δε θα μπει κανεις να ενισχυσει τη θεση σου σαν συναδελφος κλπ. Των πολλων η σταση συνοψιζεται στο απλο και πονηρο "ασε τον αλλο να παλεψει εγω γιατι να χαλασω τη σχεση με τον υπαλληλο?"  Γι αυτο μετα ολοι κλαιγομαστε για το ποσα λιγα εχει περισσωσει ο κλαδος σε σχεση με αλλους κλπ κλπ.

Σορρυ για το offtopic

Edited by sarcs
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Για να μπορεσουμε να τεκμηριωσουμε το αυτονοητο στην καθε ΥΔΟΜ, πρεπει να εχουμε και το εντυπο/αιτηση με τα ερωτηματα, στα οποια δοθηκαν οι απαντησεις απο τη ΔΟΚΚ.

 

Χωρις ερωτημα δεν μπορει να χρησιμοποιηθει η απαντηση.

 

Αν μπορεις συναδελφε κ. Καμπουκο, αναρτησε τα εδω.

 

ΥΓ. Σχετικα με το ΤΣΜΕΔΕ :

Το ΕΜΠ-ΤΣΜΕΔΕ του ιδιοκτητη ειναι επι της χιλιοις και οχι επι τις εκατο.Αυτο εχει καταργηθει.

Επισης απο 1/1/15 εχει καταργηθει και το ΕΜΠ του μηχανικου.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Τερρυ και γω ετσι ειχα αντιληφθει αυτο που διαβαζα (το ΕΜΠ δικο μας Και ολο το ΤΣΜΕΔΕ ιδιοκτητη). Η ΕΤΕ ομως το ξερει?? πολυ αμφιβαλλω.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Σχετικα με το ΤΣΜΕΔΕ :

Το ΕΜΠ-ΤΣΜΕΔΕ του ιδιοκτητη ειναι επι της χιλιοις και οχι επι τις εκατο.Αυτο εχει καταργηθει.

Επισης απο 1/1/15 εχει καταργηθει και το ΕΜΠ του μηχανικου.

Άρα τι μένει να πληρώσουμε πλέον?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια, που λέει πως τέλος το ΤΣΜΕΔΕ μηχανικού και ιδιοκτήτη?

Link to comment
Share on other sites

προς τέρρυ, εκ παραδρομής έγραψα 1% για το τσμεδε ιδιοκτήτη, ενώ το σωστό είναι ένα τοις χιλίοις, όπως σωστά αναφέρεις.

δυστυχώς δεν έχω κρατήσει το ερώτημα στην υδόμ, μπορεί ο καθένας τηλεφωνικά να μιλήσει με τον κ. ζαχαρόπουλο, απαντάει στα τηλέφωνα επικοινωνίας.

έχω το αρχικό ερώτημα στην υδομ αθήνας, που είχε απαντήσει η πεχωσχ, το οποίο ανεβάζω.

 

 

στη δοκκ είχα ζητήσει διευκρινίσεις επί του ερωτήματος και να ειδοποιήσει τις υδόμ.

post-69800-0-62708800-1421161424_thumb.jpeg

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

προς τέρρυ, εκ παραδρομής έγραψα 1% για το τσμεδε ιδιοκτήτη, ενώ το σωστό είναι ένα τοις χιλίοις, όπως σωστά αναφέρεις.
δυστυχώς δεν έχω κρατήσει το ερώτημα στην υδόμ, μπορεί ο καθένας τηλεφωνικά να μιλήσει με τον κ. ζαχαρόπουλο, απαντάει στα τηλέφωνα επικοινωνίας.
έχω το αρχικό ερώτημα στην υδομ αθήνας, που είχε απαντήσει η πεχωσχ, το οποίο ανεβάζω.


στη δοκκ είχα ζητήσει διευκρινίσεις επί του ερωτήματος και να ειδοποιήσει τις υδόμ.

 

Καλό είναι να μην εμφανίζεις προσωπικά στοιχεία ΑΦΜ, δνσεις, τηλέφωνα κλπ στο συνημμένο που έχεις.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.