Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

το ΤΣΜΕΔΕ προυπολογισμού (ή ιδιοκτήτη) καταργείται από 1/1/15 σύμφωνα με ισχύοντα νόμο.. δεν περιμένουμε κάτι άλλο για αυτό

.. απλά δε πας να το πληρώσεις, παίρνεις και το νόμο (μαζί με τους παλιούς που αναφέρεται) παραμάσχαλα, μερικά χάπια για τα νεύρα σου και πας πολεοδομία.

Οι πρώτοι θα χρειαστούν τα χάπια, οι επόμενοι θα βρουν το δρόμο έτοιμο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με ενδιαφερει μονο οσον αφορα τον 4178

Πολεοδομια μονο απ'εξω, αντε το πολυ πολυ για κανενα αντιγραφο σχεδιου (παντα για τον 4178) :sad:

Link to comment
Share on other sites

το ΤΣΜΕΔΕ προυπολογισμού (ή ιδιοκτήτη) καταργείται από 1/1/15 σύμφωνα με ισχύοντα νόμο..

Ποιος νόμος είναι αυτός? Έχω χάσει επεισόδια?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε σε παρακαλω και τις παρατηρησεις μου στο ποστ #2, διοτι βλεπω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΤΗΜΑ ωστε οι ΥΔΟΜ να μην εφαρμοσουν το αυτονοητο.

Ειναι τοσο... αμφιλεγομενη η απαντηση που πηρες, απλα ειναι τοσο ασχετοι οι υπαλληλοι στον ελεχγο φορολογικων, ωστε να την δεκτουν..

Σε ερώτησή μου μέσω τηλεφώνου στον αρμόδιο υπάλληλο, η απάντηση ήταν αυτή ακριβώς που φοβόσουν:

Όχι, δεν έχει καταργηθεί η υποχρέωση κατάθεσης στην ΕΤΕ. Μου είχε φέρει και μία συνάδελφός σου ένα χαρτί, αλλά έγραφε για κατάργηση κατάθεσης στο ΤΕΕ!

Edited by tasxan206
Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτησή μου μέσω τηλεφώνου στον αρμόδιο υπάλληλο, η απάντηση ήταν αυτή ακριβώς που φοβόσουν:

Όχι, δεν έχει καταργηθεί η υποχρέωση κατάθεσης στην ΕΤΕ. Μου είχε φέρει και μία συνάδελφός σου ένα χαρτί, αλλά έγραφε για κατάργηση κατάθεσης στο ΤΕΕ!

Υπαρχει έγγραφο που λέει για κατάθεση στην ΕΤΕ, χωρίς να αναφέρει τον σχετικό νομο περί εξουσιοδότησης;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.