Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Υπόδειγμα ΥΔΕ


athtsak

Recommended Posts

Δίκιο έχεις. Εγώ απλά την ζήτησα την υδε για να ξέρω για την συγκεκριμένη περίπτωση πως ακριβώς συμπληρώνεται (μία γενική ιδέα....)

Πάντως αν θες ακόμα μελέτη Η/Μ ξενοδοχειακής μονάδας μπορώ να σου στείλω.........

Link to comment
Share on other sites

οριστε ενα μονογραμικο πινακα για αντλια 15 kw αστερα /τριγωνο

κατι αλλο ? εχει ακομα αλλα 4 εγγραφα η νεα ΥΔΕ

μονογραμικο πινακα.pdf

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Για τα υπόλοιπα 4 επιπλέον έγγραφα της υδε δεν έχω κάποια απορία.

 

Πάντως για να είναι ολοκληρωμένο και για άλλους συναδέλφους που τυχόν θα έχουν διάφορους προβληματισμούς στο συγκεκριμένο θέμα καλό είναι να την ανεβάσεις ολοκληρωμένα.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως για να είναι ολοκληρωμένο και για άλλους συναδέλφους που τυχόν θα έχουν διάφορους προβληματισμούς στο συγκεκριμένο θέμα καλό είναι να την ανεβάσεις ολοκληρωμένα.

 οχι  φιλε μου .....διαβαστε ... απλα πραματα ειναι.....

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ναι Νίκο το είδα και είναι έως 7 χρόνια αλλά μπορείς και να το εντάξεις και ως εγκατάσταση στο ύπαιθρο και να βάλεις επανέλεγχο κάθε χρόνο,  λέω εγώ... :confused:

Link to comment
Share on other sites

 οχι  φιλε μου .....διαβαστε ... απλα πραματα ειναι.....

Tην ψήφο μου με κλειστά τα μάτια θα εχεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορείς και να το εντάξεις και ως εγκατάσταση στο ύπαιθρο και να βάλεις επανέλεγχο κάθε χρόνο,  λέω εγώ... :confused:

Από την στιγμή που ο ηλεκ πίνακας έλεγχου τις αντλίας βρίσκεται σε οικίσκο δεν γίνεται να βάλω ένα χρόνο , σε άλλες περιπτώσεις ( στέρνες πχ) όπου ο ηλεκ πίνακας βρίσκεται σε δικό μου πίλαρ βάζω 1 χρόνο

edit

Το σχέδιο που ανέβασα έχει ένα λάθος

όποιος το βρει κερδίζει like από εμένα :-)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση και εντελώς φιλικά, το σχέδιο έχει πολλά λάθη. Όχι ότι δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις, απλά δεν χρησιμοποιείς σωστά σύμβολα και μεθοδολογία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.