Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Οι 3.638 ενεργειακοί επιθεωρητές που ενισχύονται οικονομικά σε Αττική, Κεντρική & Δυτική Μακεδονία


Engineer

Recommended Posts

Εγώ τα έστειλα χωρίς να έχω δώσει τις εξετάσεις και ούτε πρόκειται.... Τα λεφτά τα πάιρνεις χωρίς τις εξετάσεις μη λέμε τα ιδια πάλι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτές οι ανακρίβιές σας!!!

Γιατί είναι λάθος ο ΤΚ???

Μπείτε στο Google Maps και βάλτε μόνο το ΤΚ να δείτε ότι σε πάει κατευθείαν στο υπουργείο με τα γνωστά τηλ κτλ.

Ήμαρτον... Ό,τι να'ναι ο καθένας...

 

Εγω το έβαλα απο περιέργεια και για τη διεύθυνση Μεσογείων 119, βγάζει ΤΚ 11526 ! :sad:

 

Ποιός απο τους 2μας κάνει λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το έβαλα απο περιέργεια και για τη διεύθυνση Μεσογείων 119, βγάζει ΤΚ 11526 ! :sad:

 

Ποιός απο τους 2μας κάνει λάθος ?

Εγώ σου είπα να βάλεις μόνο το ΤΚ, αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ανακρίβιές σας!!!

Γιατί είναι λάθος ο ΤΚ???

Μπείτε στο Google Maps και βάλτε μόνο το ΤΚ να δείτε ότι σε πάει κατευθείαν στο υπουργείο με τα γνωστά τηλ κτλ.

Ήμαρτον... Ό,τι να'ναι ο καθένας...

 

Δεν θυμάμαι ποτέ να βρίσκεις ακριβή αριθμό διεύθυνση μόνο με το ΤΚ?!  Αυτό που λες όντως ισχύει αλλά όπου ψάξεις με την διεύθυνση ο Τ.Κ είναι άλλος

post-97-0-72459900-1415884712_thumb.png

post-97-0-35679700-1415884723_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Το buildingcert είναι αριστερά ανεβαίνοντας τη Μεσογείων, εκεί ακριβώς που δείχνει η πρώτη εικόνα και με είσοδο από το πλάι (άλλη οδό).

Δεν είναι δυνατό σε 2 ανακοινώσεις που βγάζουν όλο το χρόνο να κάνουν λάθος το ΤΚ. Και προφανώς ο ταχυδρόμος το γνωρίζει.

Edited by vlasis13
Link to comment
Share on other sites

Νταξ αφού στο υπουργείο παει στο τκ θα κολλήσουμε; Εδω με ρώτησε στο υπεκα; Ναι στο υπεκα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν στο υπουργείο ότι έχουν 2 ΤΚ (!), οπότε και οι δύο σωστοί (αυτός της ανακοίνωσης και αυτός που βγάζει σε ploigos, google maps κ.λπ.).

Edited by patches
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σε 23 μέρες λήγει η άδεια μου σύμφωνα με το buildingcert.

Για να την ανανεώσω χρειάζεται παράβολο 100 ευρώ, αλλά εδώ και μήνες δεν κινούνται καθόλου τα πιστοποιητικά αφότου έγιναν προεραιτικά και σκέφτομαι να μην την ανανεώσω

Αν είναι όμως να χάσω την επιδότηση αν δεν το κάνω, τοτε να πάω να πληρώσω το παράβολο, αλλά πιστεύω οτι αυτή η ειδικότητα δε θα μου ξαναπροσφέρει φράγκο και τα 100 δεν είναι και λίγα ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.