Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πολυμηχάνημα (εκτυπωτής-αντιγραφικό-scanner-fax)


d.p.

Recommended Posts

Εγώ έχω πολυμηχάνημα ΗΡ με φαξ, plotter ΗΡ , πολυμηχάνημα ΗΡ απλό , αντιγραφικό ΗΡ . Τα πάντα δηλαδή και τα θεωρώ κορυφαία . 'Ολα τα άλλα απλώς ακολουθούν . Έγχρωμος laser και φαξ μέχρι πριν 2μήνες δεν κυκλοφορούσε στην αγορά (με εξαίρεση έναν που κόστιζε γύρω στα 1500ευρώ).

Link to comment
Share on other sites

Με ασύρματη σύνδεση αφού βέβαια την παρέχει το μηχάνημα .

Αλλιώς με επεκτάσεις των επεκτάσεων στην usb σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

@thomas:Ανάλογα αν έχει feeder (δηλαδή ρολό). Ένας παλιός ΕPSON 1520 που έχουμε, έχει από πίσω ρολό στο πλάτος του Α3 (πρακτικά Α2) και ανάλογες επιλογές στον driver. Παρεμπιπτόντως πολύ καλό μηχάνημα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν την αγορά καλό να γίνει και έρευνα για το αν υπάρχουν στο εμπόριο συμβατά μελάνια (όχι επίσημα) για το μοντέλο που ενδιαφέρει. Γενικά είναι πολύ φθηνότερα, η ποιότητά τους καλή (εκτός αν την έχεις δει Helmut Newton) αν και νομίζω τελειώνουν λίγο νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

να ρωτήσω ώς άσχετος έχω δύο βασικά προβλήματα:

1. εγκατέστησα τον εκτυπωτή σε νέο υπολογιστή που έχει win7 , μιά χαρά από την αρχή , και κάθε φορά δίνω εντολή για εκτύπωση, εκτυπώνει κανονικά και την δεύτερη εντολή πάντα πάει να τυπώσει αλλά σταματά. Αναγκάζομαι να κάνω επανεκκινηση στον υπολογιστη και τότε εκτυπώνει αυτό που έχει στην μνήμη.

2.ενώ το pdf του εξοικονομώ έχει κάτω αρίθμηση που ξεκινα 0,1,2 κλπ όταν πάω να το εκτυπώσω δεν μου εκτυπώνει την αρίθμηση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.