Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εξοικονόμηση κατ' οίκον: διενέργεια επιτόπιων δειγματοληπτικών ελέγχων


Engineer

Recommended Posts

η λογικη οτι 500 ευρω η 400 σε εναν  ιδιωτη ειναι λιγα αλλα 600 ευρω σε εταιρεια η 700 σε  αλλον ιδιωτη δεν πειραζει ,ειναι αδικαιολογητη .................

οπως και η συνδεση ποιοτητας με την αμοιβη.....δηλαδη για 500 δεν θα κανει καλη δουλεια αλλα με 800 θα γινει σουπερ μηχανικος και θα κανει σουπερ δουλεια......

Edited by savas76
  • Upvote 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 η δυσφημηση , επαγγελματικη και προσωπικη , οι αναφορες ακομα και σε οικογενεια  καθως  και η στοχοποιηση , είναι πολύ σοβαρο θεμα......

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω πραγματικα αν πρεπει να το παρω στη πλακα, ή να το δω σοβαρα

παντως ειλικρινα σκεφτομαι πολυ σοβαρα πλεον τις τοποθετησεις μου ή την "απουσια" μου

διοτι βλεπω πως ο καθεις κοιτα τον σβερκο του και δικαιως

 

δεν υπαρχει σωτηρια κυριοι συναδελφοι, τα πραγματα ειναι μαυρα

 

σκεφτειτε πως αυριο .... ΣΗΜΕΡΑ ... δε θα ναι ενα απλο 2ο ΠΕΑ

θα ναι ενα τοπογραφικο, θα ναι μια αποτυπωση ενος σταδιου, θα ναι μια βεβαιαωση, μια περιβαλλοντικη

μια ΥΔΗΕ........

 

τωρα σαββα δε ξερω τι λες για αναφορες σε οικογενειες κλπ εδω μεσα δεν ειδα κατι τετοιο

και θυμα δε θα μου το παιξεις.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

εχουν γινει πολλες  δημοπρασιες με παρομοιες τιμες οταν ειναι ανοιχτες και οχι κλειστες η απευθειας αναθεσεις ......δεν ειδα κανενας αλλος να στοχοποιειτε ετσι ,

εχουν γινει εκατονταδες οχι απλως  σε χαμηλη τιμη , αλλα και δωρεαν μελετες σε δημους , δεν ειδα στοχοποιηση ουτε συκοφαντικα σχολια για την δουλεια που θα κανουν.....

 

απορω πως το φορουμ το επετρεψε και επειδη εγω στοχοποιηθηκα ονομαστικα , νομιζω εχω δικαιωμα να μαθω και  τα ονοματα αυτων που με σχολιαζουν.........

Edited by savas76
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

το οτι τα στοιχεια σου βγηκαν δε νομιζω να φταιει καποιος περα απο την διαυγεια

 

απο κει και περα καθε αποψη ή απορια ειναι θεμιτη και το "θεμα" [ αν το πουμε ετσι ]

εχει πολλες συνιστωσες

 

 

τωρα και ο εξυπνος που σε πηρε και τηλ να σε ρωτησει κιολας αν πληρωνεσαι αλλιως δε το σχολιαζω

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.