Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση Τεχνικών Έργων ΕΑΠ


mar7268

Recommended Posts

Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα σας είμαι πολιτικός μηχανικός και πρώτη φορά μπαίνω στο forum της ιστοσελίδας.

Θα ήθελα να ερωτήσω αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει τελειώσει το μεταπτυχιακό της Διαχείρισης Τεχνικών έργων του ΕΑΠ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδερφε, για το μεταπτυχιακό της '' Διαχείρισης Τεχνικών έργων του ΕΑΠ '' έκανα συνεχόμενα αίτηση επι 5-6 χρόνια δεν κληρώθηκα ποτέ, οπότε δεν έχω κάτι παραπάνω να σου πω.

Επειδή εχθές ήταν η κλήρωση για τις θέσεις...είσαι ένας από τους τυχερούς; Αν ναι σου δίνω συγχαρητήρια κ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά.

 

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα κάνω την ίδια ερώτηση προς άπαντες που έχουν τελειώσει το μεταπτυχιακό με θέμα  '' Διαχείριση Αποβλήτων '' πάλι του ΕΑΠ μιας και κληρώθηκα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όσους απαντήσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα σας είμαι πολιτικός μηχανικός και πρώτη φορά μπαίνω στο forum της ιστοσελίδας.

Θα ήθελα να ερωτήσω αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει τελειώσει το μεταπτυχιακό της Διαχείρισης Τεχνικών έργων του ΕΑΠ.

Υπάρχουν αρκετοί που έχουν κάνει ή κάνουν το μεταπτυχιακό αυτό. Θα σου πρότεινα, ότι χρειάζεσαι ή χρειαστείς να το γράφεις σε αυτό το θρεντ που ήδη υπάρχει συζήτηση για το ΕΑΠ-ΔΧΤ. Καλή αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.