Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επισκευή - Δευτερεύον Οπλισμός;


 

Recommended Posts

Αρη εχεις περασει απο τη θεση του mod και γνωριζεις καποια πραγματα.

Ξερεις πολυ καλα οτι αφιλοκερδος ειμαστε εδω και καλουμαστε να κρατησουμε λιγο τα σχοινια σε μερικους εκατονταδες χρηστες που γραφουν.

 

Εγινε μια πρωτη "εκκαθαριση" διοτι (και κατα τη γνωμη των συμμετεχοντων) trollαραμε φουλ.

 

Θα το δω το απογευμα παλι.

 

Ασφαλως και δεν τιθεται θεμα λογοκρισιας ή φιμωσης κανενος.

Λυπαμαι αν θεωρεις κατι τετοιο.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις terry επίσης οτι και εμείς αφιλοκερδός συμμετέχουμε ,χωρίς να χρησιμοποιούμε το φόρουμ ώς ανταποδοτικό οικονομικό μέσο ή μέσο προσωπικής προβολής και ικανοποίησης του ΕΓΩ.

 

Διαφωνώ με την διαγραφή για 4 απλούς λόγους:

 

1ος - Θα μπορούσα να αναλύσω τι εννοώ με την εικόνα η οποία δεν είναι καθόλου προσβλητική, απλά στοχεύει στο "Αν θέλεις να καταστρέψεις ένα πράγμα,γενίκευσε το, Θ.Τάσιος".

 

2ον- Έγινε κριτική σε παρουσιάσεις του Ιγνατάκη και του Ρουσάκη, μέσα απο τις οποίες ουσιαστικά δηλώθηκε οτι οι άνθρωποι είναι άσχετοι.Όλα αυτά διαβάζοντας 4 σελίδες και χωρίς την φυσική παρουσία του "μηχανικού" στο έργο.

 

3ον - Βλέπω κάτι υποστυλώματα που δηλώθηκαν ως έντονα διαβρωμένα απο χλωριόντα και κρίσιμα σε ένα σεισμό.Τα συρματάκια όμως δεν έχουν πάθει τίποτα και οι οπλισμοί δεν έχουν κάν διαβρωθεί

 

4ον- Γίνεται στοχευμένη διαφήμιση προϊόντων, με τρόπο που δεν είναι "ηθικός" και δίκαιος.Δεν έχω θέμα με τις εταιρίες, έχω θέμα με τον τρόπο προβολής , διότι μας υποβαθμίζουν κάποιοι την νοημοσύνη μας, δημιουργώντας την ψευδαίσθηση ότι η "κρίση μηχανικού" είναι αποκλειστικό δικαίωμα τους.

 

Δεν είναι προσωπική επίθεση σε κανέναν, απλά κάνω μια γενική προσέγγιση της εικόνας που έχω πλέον για το φόρουμ.Δεν αμφισβητεί κανείς την προσφορά πολλών στο χώρο αυτό, πόσο μάλλον όταν αυτή η προσφορά για ορισμένους ήταν και ανταποδοτική.

 

Όσο αφορά τις εισηγήσεις, έβαλα ανακοίνωση στο φόρουμ για την διεξαγωγή σεμιναρίων σε ΚΑΝ.ΕΠΕ - Επισκευές &Ενισχύσεις ΕΝ206 - EC2&8 - Μεταλλικές, Επιθεώρηση Γεφυρών, ΚΕΝΑΚ κ.ο.κ.Το ΤΕΕ ΚΔ Θεσσαλίας ήταν ο διοργανωτής ,μπορείτε να απευθυνθείτε εκεί.

Edited by McRaster
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λυπάμαι γενικώς.

Άλλο μπουλτνόζα και άλλο εκκαθάριση

Φυσικά και δεν θεωρώ ότι κάτι έγινε σκόπιμα.

Απλά άμα έχετε κουραστεί, ας βάλετε άλλους μέσα που να έχουν την δύναμη να κάνουν εκκαθάριση.

Link to comment
Share on other sites

McRaster

 

Προφανως και τα "σοβαρα" ποστς θα επανελθουν, αλλα μη μου πεις οτι δεν υπαρχει ασχετα ποστς?

Και δικα μου εσβησα.

 

Αρη

 

Σου απαντησα, αλλα δεν καταλαβες.
 

 

Εγινε μια πρωτη "εκκαθαριση" διοτι (και κατα τη γνωμη των συμμετεχοντων) trollαραμε φουλ.

 

Θα το δω το απογευμα παλι.

 

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.