Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Υποψήφιοι Βουλευτές Διπλωματούχοι Μηχανικοί


Didonis

Recommended Posts

τς τς τς ... τρολάρεις λέμε…  :mrgreen:

θα τρολαρα αν έλεγα ότι αν στερέψουν οι τράπεζες ο αλέξης θεωρεί ότι θα σηκώσει από την σεισμική τράπεζα του εμπ.
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Πριν τις εκλογές διαφήμιση προβολή κοινωνικές σχέσεις γνωριμίες, internet facebook κινητά και παρακάλια για ψηφαλάκια, μετά τις εκλογές "Ποιός είστε κύριε; Δεν σας ξέρω, καλυνύχτα σας".

Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Πριν τις εκλογές διαφήμιση προβολή κοινωνικές σχέσεις γνωριμίες, internet facebook κινητά και παρακάλια για ψηφαλάκια, μετά τις εκλογές "Ποιός είστε κύριε; Δεν σας ξέρω, καλυνύχτα σας".

και γιατί θα έπρεπε να μας γνωρίζει και να μας ξέρει Ούτε και πριν έπρεπε , δεν είναι αυτή η δουλειά του Η δουλειά του και πριν και μετά είναι να προτείνει πριν και να διαμορφώνει μετά ,  πολιτικές και λύσεις στα συνολικά προβλήματα της κοινωνίας και όχι στα ιδιαίτερα του καθενός Όποιος έρχεται εμένα προσωπικά να με γνωρίσει έχει χάσει το ψήφο μου Μάλιστα όταν ήρθε ένας από το κόμμα που υποστηρίζω επειδή παρά τις προτροπές φίλης γνωστή μου από το ίδιο κόμμα που  υποστηρίζω να τον συναντήσω δεν το έκανα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων Όταν ήρθε λοιπόν στο γραφείο μου αφού δεν πήγα να τον συναντήσω και τις τρεις φορές που είχε επισκεφτεί τότε τους συντρόφους μου στην πόλη μου   , του είπα χαριτολογώντας ότι αν ήταν περίοδος εκλογών θα είχε χάσει την  ψήφο από εμένα και το εννοούσα Δεν υπήρχε κάποιος ιδιαίτερος λόγος να με συναντήσει αφού του είχαν μεταφέρει τα προβλήματα της περιοχής τα οποία είχαμε εντοπίσει συνολικά και εκφράσει γραπτά μαζί με τους υπόλοιπους συντρόφους μου 

 

Παρόμοιος λόγος απόρριψης αποτελεί το ιλουστρασιόν χαρτί στα διαφημιστικά τους όσο πιο ακριβό τόσο πιο δύσκολο να λάβει την ψήφο μου Προτιμώ να βάλω το κόμμα χωρίς σταυρό αν δεν πληρεί κανένας τα στάνταρ μου 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτούς μονο η οικογένεια και οι φίλοι τους θα τους ψηφίσουν.. Μαύρο λέμε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι πολύ μικρός σε σχέση με την παλιοσειρά σου terry!

Γεννηθείς το 1985, του ρίχνω 5 χρόνια και αυτός είναι ήδη
Μέλος Πολιτικής Επιτροπής ΝΔ
Πρόεδρος & Διευθ. Συμ. των εταιρειών «AXION Energy
A.E.» & «ΑRXON Κατασκευαστική»
Αντιπρόεδρος Δ.Σ της εταιρείας «Συνεργάτες Καρύδη Α.Ε»
ενω εγώ απλός ε.ε. που δεν καταφέρνω να βγάλω μεροκάματο τον περισσότερο καιρό. 
Αυτός θα με εκπροσωπήσει! Μου άνοιξαν τα μάτια! :P
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Και τι μας έβαλε τη λίστα το ΤΕΕ και καλά ότι μετέχουν και "μηχανικοί"? So what? Οι περισσότεροι δεν έχουν δουλέψει ποτέ τους...Τι μας νοιάζει και καλά πάλι να τους προτιμήσουμε επειδή είναι μηχανικοί? Το έχουν τερματίσει εντελώς...

Είσαι άδικος. Τα παιδιά από την ΑΝΤΑΡΣΥΑ, έχουν δουλέψει, δουλεύουν ακόμη και θα δουλεύουν και μετά τις εκλογές.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Αισθάνομαι πολύ μικρός σε σχέση με την παλιοσειρά σου terry!

Γεννηθείς το 1985, του ρίχνω 5 χρόνια και αυτός είναι ήδη
Μέλος Πολιτικής Επιτροπής ΝΔ
Πρόεδρος & Διευθ. Συμ. των εταιρειών «AXION Energy
A.E.» & «ΑRXON Κατασκευαστική»
Αντιπρόεδρος Δ.Σ της εταιρείας «Συνεργάτες Καρύδη Α.Ε»
ενω εγώ απλός ε.ε. που δεν καταφέρνω να βγάλω μεροκάματο τον περισσότερο καιρό. 
Αυτός θα με εκπροσωπήσει! Μου άνοιξαν τα μάτια! :P

 

 

Λογω συγγενειας....μη νομιζεις...

Οχι βεβαια οτι ειναι δυσκολο να κανεις 2-3 Α.Ε. και να μπεις Προεδρος και Διευθ. Συμβουλος σε ολες.

Λογιστες να πληρωνεις να υποβαλλουν μηδενικες δηλωσεις ΦΠΑ.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

 

Αισθάνομαι πολύ μικρός σε σχέση με την παλιοσειρά σου terry!

Γεννηθείς το 1985, του ρίχνω 5 χρόνια και αυτός είναι ήδη
Μέλος Πολιτικής Επιτροπής ΝΔ
Πρόεδρος & Διευθ. Συμ. των εταιρειών «AXION Energy
A.E.» & «ΑRXON Κατασκευαστική»
Αντιπρόεδρος Δ.Σ της εταιρείας «Συνεργάτες Καρύδη Α.Ε»
ενω εγώ απλός ε.ε. που δεν καταφέρνω να βγάλω μεροκάματο τον περισσότερο καιρό. 
Αυτός θα με εκπροσωπήσει! Μου άνοιξαν τα μάτια! :P

 

Είναι αυτό που λέμε "αυτοδημιουργητος"... Νομίζω ότι το παλικάρι είναι ό ορισμός του "τηλεκατευθυνόμενου" το μόνο που δέν γνωρίζουμε είναι πιά χρονιά θα τον δούμε βουλευτή/υπουργό... αυτός όμως μπορεί και να το ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι άδικος. Τα παιδιά από την ΑΝΤΑΡΣΥΑ, έχουν δουλέψει, δουλεύουν ακόμη και θα δουλεύουν και μετά τις εκλογές.

Καλα αυτοι τρολαρουν τον εαυτό τους... Άκου ανταρσυα με τετοια μυαλά θα παμε μπροστά;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.