Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Google Earth Pro: Δωρεάν!


mihail

Recommended Posts

Εγώ δεν καταλαβαίνω ΚΑΝ γιατί είναι δωρεάν ... Ποιός δίνει κάτι δωράν όταν βγάζει χρήματα από αυτό ; Θα μπορούσαν να μειώσουν γεναιόδωρα την τιμή και κανείς να μην απορήσει . Αλλά δωρεάν ; Όχι πως με πειράζει , αλλά με κάνει να ανυσηχώ ... Δηλαδή η - όποια - άλλη καλλύτερη έκδοση που έχουν (ή θα δημοσιοποιήσουν) , τί έχει ; Πολύ φοβάμαι πως σύντομα θα ξέρουν και τι χρώμα βρακί φοράμε ...

Link to comment
Share on other sites

Τα έσοδα της google είναι κατά 90% ίσως και περισσότερο από τις διαφημίσεις.Λογικά, η αγορά για προϊόντα όπως το google earth pro είναι αρκετά μικρή ώστε σε βάθος χρόνου τα οφέλη να είναι μεγαλύτερα από μια προωθητική ενέργεια όπως η παραπάνω

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Στο chip.de είχα διαβάσει πριν 5-6 μέρες ότι ο χρόνος του "Δωρεάν" είναι άγνωστος.

 

Όσο για τα σώβρακα αυτό το ξέρουν ήδη από τα ipfone!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ο καθένας μπορούσε να βρει εδώ και καιρό το pro σπασμένο. Δεύτερον δεν είχε απόδοση για την google μιας και με το κανονικό έκανες τη δουλειά σου στο 90%, ποιος ο λόγος να σκάσεις τόσα λεφτά για κάτι παραπάνω? Πολλοί λίγοι το έκαναν. Ε με αυτά και με αυτά το έκανε free, πήρε και διαφήμιση με αυτό που έκανε...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το google earth συχνά πυκνά εδώ και πολύ καιρό. Κυρίως μετράω αποστάσεις δρόμων που περπατάω και καταγράφω μετά την απόσταση για δικούς μου λόγους και στατιστική επεξεργασία, επίσης μετά από παραίνεση φίλου μου, χρησιμοποίησα το google earth για μια εργασία και την έστειλα για δημοσίευση. Σε μερικά πράγματα είναι χρήσιμο εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το runtastic γι'αυτό τον λόγο αν έχεις gps στο κινητό σου και αν δεν έχεις gps μπορείς να μπεις σε αυτό το site http://www.daftlogic.com/projects-google-maps-distance-calculator.htm

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ στο ότι τα βγάζουν τα λεφτά τους από άλλες πηγές και δε θα τους λείψουν δίνοντάς μας τζάμπα το Google Earth, αλλά αν όντως θέλουν να ενθαρρύνουν τη χρήση του θα πρέπει να αποφύγουν τις πάσης φύσεως εγγραφές που σε κάνουν να ξενερώνεις και να τα παρατάς.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που στις ελάχιστες απαιτήσεις συστήματος γράφει Pentium 3 με κάρτα εικόνας DirectX9 ! ! ! και τουλάχιστον 64ΜΒ ΡΑΜ ! ! !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.