Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Google Earth Pro: Δωρεάν!


mihail

Recommended Posts

H Pro δεν βλεπω να εχει ουσιαστικες διαφορες.

Η εισαγωγη πολυγωνου βοηθαει για προχειρες εμβαδομετρησεις.

Η αποθηκευση εικονων σε υψηλη αναλυση δεν νομιζω οτι ειναι κατι σπουδαιο.

Link to comment
Share on other sites

Βάζετε τα πραγματικά σας στοιχεία στη φόρμα ?

Δεν χρειάζεται να εισαι ο ίδιος :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρέχεται. Η έκδοση είναι δωρεάν για λίγο διάστημα και με την λήξη σου ζητάει να πληρώσεις για να συνεχίσεις. Έτσι όσοι το πληρώναμε μέχρι τώρα θα συνεχίσουμε να το πληρώνουμε με κάποιια έκπτωση. Τώρα αναλυτικά για όσους ενδιαφέρονται . Η έκδοση pro ΓΙΑ ΠΡΙΟΧΈς ΤΗς ΧΏΡΑς ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΑΝΑΠΤΥΓΜΈΝΕς οικιστικά η ανάλυση που έχει είναι της πλάκας. Το δικό μας της ΕΚΧΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

πήρα κωδικό με την δεύτερη (δεν του έκανα πολλά χού τσου - χούτσου , δεν διάβασα εγκαίρως τον Διδώνη :smile: ) Δεν έχει μεγάλες διαφορές από το απλό Η ανάλυση για την περιοχή μου δεν διαφέρει από το απλό Του κτηματολογίου είναι καλύτερο αλλά δεν έχει του 2014 που έχει αυτό Το μόνο που είδα εγώ εντυπωσιακό είναι το τρισδιάστατο στην Αθήνα Θα βάλω το σπίτι μου σε εικόνα ,  αφού δεν έχω σκοπό να πάω ούτε για τουαλέτα , στις επισκέψεις μου στην Αθήνα 

Link to comment
Share on other sites

Βάζετε τα πραγματικά σας στοιχεία στη φόρμα ?

 

 

Καλά, τα στοιχεία είναι άλλο πρόβλημα. Το σημαντικότερο είναι ότι όταν κάθε λίγο και λιγάκι σου ζητιέται να κάνεις κάποιο registration στο διαδίκτυο, η όλη φάση αρχίζει να σε κουράζει. Θα πρέπει οι διαδικασίες αυτές να απλοποιηθούν λίγο γιατί θα τρελαθούμε.

Edited by georgios_m
Link to comment
Share on other sites

Καλά, τα στοιχεία είναι άλλο πρόβλημα. Το σημαντικότερο είναι ότι όταν κάθε λίγο και λιγάκι σου ζητιέται να κάνεις κάποιο registration στο διαδίκτυο, η όλη φάση αρχίζει να σε κουράζει. Θα πρέπει η διαδικασία να απλοποιηθεί λίγο γιατί θα τρελαθούμε.

 

Ε καλά δεν σου έβαλε διαφορική εξίσωση να λύσεις.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, μια εγραφή από μόνη της δεν είναι πρόβλημα. Αλλά αν κάθε λίγα λεπτά συναντάς μπροστά σου μια καινούρια φόρμα συμπλήρωσης δεδομένων ή οποιαδήποτε άλλη διαδικασία εγκατάστασης αρχίζεις να μπουχτίζεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.