Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Προκήρυξη 110 θέσεων ΠΕ και ΤΕ για την ΔΕΗ Α.Ε.


sito

Recommended Posts

Δεν ισχύει με τιποτα αυτο που λες. Αν ηταν έτσι δεν θα το ζητούσαν έξτρα για πολυτεχνικες σχολές. Επειδή εχω ασχοληθεί με ΑΣΕΠ μονο οι ΗΜΜΥ εχουν αυτο το μπόνους. Μαλλον τα μπέρδεψες

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει με τιποτα αυτο που λες.

Και γω δεν έχω ECDL αλλά οι ΜΠΔ πάντως παίρνουμε κανονικά βεβαίωση που πιστοποιεί τη γνώση Η/Υ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει με τιποτα αυτο που λες. Αν ηταν έτσι δεν θα το ζητούσαν έξτρα για πολυτεχνικες σχολές. Επειδή εχω ασχοληθεί με ΑΣΕΠ μονο οι ΗΜΜΥ εχουν αυτο το μπόνους. Μαλλον τα μπέρδεψες

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κ εμείς οι μηχανολογοι του ΠΔΜ περνούμε την βεβαίωση. Την έχω χρησιμοποιήσει σε ΑΣΕΠ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει με τιποτα αυτο που λες. Αν ηταν έτσι δεν θα το ζητούσαν έξτρα για πολυτεχνικες σχολές. Επειδή εχω ασχοληθεί με ΑΣΕΠ μονο οι ΗΜΜΥ εχουν αυτο το μπόνους. Μαλλον τα μπέρδεψες

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

κάνεις λάθος και οι ΠΜ ΕΜΠ παίρνουν τέτοια βεβαίωση αρκεί να έχεις τελειώσει μετά το 2000 νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια εμένα με ειχαν πείσει για το αντίθετο τοσο καιρό. Αν κανω τοσο λαθος μακάρι να κανω.

Τεσπα για μένα δεν τίθεται θεμα δεν μπορω να παρω τετοια βεβαίωση κοντά 20 χρονια τωρα... Ασε που τοτε mid90s ενα autocad θυμάμαι το πρωτο χαχα και κατι με fortran.. Δεν θυμάμαι πολλα

Καλη επιτυχία σε όσους κανουν αίτηση

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που να δειτε τι γέλιο πεφτει αν εισαι απόφοιτος ημεδαπής  σχολής Αρχιτεκτόνων ( μετα το 2005) και χρειαστεις πιστοποίηση στο autoCAD.......

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι ότι σε αντίστοιχο διαγωνισμό της ΔΕΗ το 2005 είχαν αποδεχτεί την γνώση μου σε υπολογιστές όντας απόφοιτος των Μηχανολόγων Μηχανικών του ΕΜΠ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Ήθελα απλά να πω ότι για μένα το θέμα δεν είναι το ECDL διότι για κάποιον που δεν το καλύπτει η σχολή του θεωρώ ότι η κατοχή πιστοποίησης υπολογιστών είναι αυτονόητη..

Αυτό που με προβληματίζει είναι η πολύ εξειδικευμένη εμπειρία προϋπηρεσίας σε δύσκολα αντικείμενα για τα ελληνικά δεδομένα (θερμικοί σταθμοί παραγωγής, ηλεκτρική οικονομία κ.λπ.).

 

(Είμαι Διπλ. Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και μιλάω κυρίως για την ειδικότητά μου.)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.