Μετάβαση στο περιεχόμενο

Eρωτήσεις - απαντήσεις και οδηγίες συμπλήρωσης για την υποβολή κατάστασης συμφωνητικών


Engineer

Recommended Posts

Κι εγώ ξέχασα να την στείλω, αλλά 100άρικο δεν πρόκειται να τους δώσω!!! Προτιμώ ν αλλάξω τις ημερομηνίες, βγάζοντας νέα συμφωνητικά (3ου τριμήνου), με τη σύμφωνη γνώμη των πελατών μου.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 278
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά απ'ότι φαίνεται δεν είμαι ο μοναδικός ξεχασιάρης.Μου ήρθε ένας ταμπλάς χτες βράδυ όταν την υπέβαλα και με έβγαλε εκπρόθεσμο...Είχα ξεχάσει εντέλως οτι ήταν μέχρι τις 20 του μήνα... :(

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ξέχασα να την στείλω, αλλά 100άρικο δεν πρόκειται να τους δώσω!!! Προτιμώ ν αλλάξω τις ημερομηνίες, βγάζοντας νέα συμφωνητικά (3ου τριμήνου), με τη σύμφωνη γνώμη των πελατών μου.

Και στην περιπτωση που οι ΑΠΥ εχουν ηδη κοπει μεσα στο 2ο τριμηνο τι κανουμε?

Θεωρουμε οτι εγιναν συμπληρωματικες συμβασεις?

Ο λογιστης μου ειπε να το κανω γαργαρα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το υπέβαλα εντέλη εκπρόθεσμα στις 30 του μήνα, σήμερα είδα ότι ολοκληρώθηκε και εκκαθαρίστηκε η εγγραφή και πουθενά κανένα προστιμο!!!!!! Τελικά υπάρχει ανθρωπιά εκεί στο TAXIS.... :mrgreen:

Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα μπορούσαν να το αλλάξουν και σε υποβολή κατάστασης ανά συμφωνητικό. Δεν θα έχει και μεγάλη διαφορά με το ανά τρίμηνο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.