Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Το πρόγραμμα "επίλυση".


GTEAM

Recommended Posts

  • 5 months later...

Το προγραμματάκι βρίσκεται εδώ:

http://homepages.pathfinder.gr/dipapadi/

 

Κάνει τα βασικά τοπογραφικά, εμπροσθοτομία, οπισθοτομία κλπ, οδεύσεις, περνάει σημεία με συντεταγμένες από excel σε cad και αντίστροφα. Πολύ χρήσιμο για αποτυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω τοποθετήσει τη συγκεκριμένη διεύθυνση στις ασφαλείς τοποθεσίες μου βγάζει μήνυμα το firefox : "This download has been blocked by your Security Zone Policy"

Και με τον explorer αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα, ενώ έχω απενεργοποιήσει το τοίχο προστασίας

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Καλησπέρα!θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να βρώ το πρόγραμμα Επίλυση ΒΕΤΑ για την δημιουργία κανάβου γιατι δεν κατάφερα να βρω στο διαδύκτιο μέχρι στιγμής.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πια η ιστοσελίδα που είχε το πρόγραμμα το διαπίστωσα και εγώ πριν λίγες μέρες Το πρόγραμμα το έχω και θα μπορούσα να το ανεβάσω Αλλά για ευνόητους λόγους θα ήταν καλύτερα να στείλετε email στον δημιουργό του Δημήτρη Παπαδημητρίου για να το λάβετε [email protected]

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.